Divák narušil přenosy F1 po celém světě. Mňoukáním imitoval zvuk formulí

Také jste jako malí imitovali zvuk monopostů Formule 1? Nadšený divák se s tím dostal až do světového přímého přenosu.

Viděli jste o víkendu přímý přenos z Velké ceny USA? Jelo se s časovým posunem, což pro nás, motoristické fanoušky, vycházelo jako ideální večerní program na neděli. Možná jste si také pustili hlasitost na víc a užívali si zajímavě rozjetého závodu. Poté vás ale určitě zaujaly zvuky, které se linuly na pozadí.

Jezdci zrovna kroužili deváté kolo, když v tom do přenosu vstupovalo hlasité "mňoauu". Sám jsem nevěřícně koukal, vždyť nějak takto jsme ve školce monoposty, tehdy ještě o poznání hlasitější a atmosféricky plněné, napodobovali. Proniklo to do celosvětového vysílání, zaskočeni tak byli všichni moderátoři. David Croft z ESPN v přiloženém videu glosoval: „Skvělé imitace formulí 1. Připomíná mi to spíše než dnešní motory turba z osmdesátek.“

Vietnamci plánují svou Velkou cenu! Formule 1 má za dva roky zamířit k Hanoji

Vietnamci plánují svou Velkou cenu! Formule 1 má za dva roky zamířit k Hanoji

Zvuk pocházel z ruchových mikrofonů. Ty během závodu snímají zvuk ze závodní dráhy. Zřejmě nebyly dostatečně střeženy a tak se k nim dostal tento šprýmař. Za imitaci má ovšem od nás palec nahoru. Mohl světu sdělit cokoli, ale místo toho nám takto zamňoukal a rozesmál kde koho, včetně mně.

TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

včera | Jan Mička | 50 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Mercedes-Benz S 560 kabrio: Bez střechy až do posledních paprsků

Mercedes-Benz S 560 kabrio

S faceliftem Mercedesu třídy S přišly na řadu i verze kupé a kabriolet. Testování sice připadlo na říjen, nemáte ale jediný důvod k obavám.

6.  11.  2018 | Milan Lažanský | 15 příspěvků