Divák narušil přenosy F1 po celém světě. Mňoukáním imitoval zvuk formulí

Také jste jako malí imitovali zvuk monopostů Formule 1? Nadšený divák se s tím dostal až do světového přímého přenosu.

Viděli jste o víkendu přímý přenos z Velké ceny USA? Jelo se s časovým posunem, což pro nás, motoristické fanoušky, vycházelo jako ideální večerní program na neděli. Možná jste si také pustili hlasitost na víc a užívali si zajímavě rozjetého závodu. Poté vás ale určitě zaujaly zvuky, které se linuly na pozadí.

Jezdci zrovna kroužili deváté kolo, když v tom do přenosu vstupovalo hlasité "mňoauu". Sám jsem nevěřícně koukal, vždyť nějak takto jsme ve školce monoposty, tehdy ještě o poznání hlasitější a atmosféricky plněné, napodobovali. Proniklo to do celosvětového vysílání, zaskočeni tak byli všichni moderátoři. David Croft z ESPN v přiloženém videu glosoval: „Skvělé imitace formulí 1. Připomíná mi to spíše než dnešní motory turba z osmdesátek.“

Vietnamci plánují svou Velkou cenu! Formule 1 má za dva roky zamířit k Hanoji

Vietnamci plánují svou Velkou cenu! Formule 1 má za dva roky zamířit k Hanoji

Zvuk pocházel z ruchových mikrofonů. Ty během závodu snímají zvuk ze závodní dráhy. Zřejmě nebyly dostatečně střeženy a tak se k nim dostal tento šprýmař. Za imitaci má ovšem od nás palec nahoru. Mohl světu sdělit cokoli, ale místo toho nám takto zamňoukal a rozesmál kde koho, včetně mně.

TEST Lexus UX 250h F Sport Top: Pro nejdůležitější lidi na světě

Lexus UX 250h F Sport Top

O tom, že Lexus navrhuje a vyrábí opravdu krásná auta, není pochyb. A já se k řízení jednoho takového krasavce dostala. Nový Lexus UX 250h je první auto s hybridním pohonem, které jsem měla možnost vyzkoušet, a byla jsem z něj nadšená. Samozřejmě hlavně z holčičího pohledu, jak jinak.

dnes | AutoRevue.cz | 17 příspěvků
Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

19.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 22 příspěvků