Divák narušil přenosy F1 po celém světě. Mňoukáním imitoval zvuk formulí

Také jste jako malí imitovali zvuk monopostů Formule 1? Nadšený divák se s tím dostal až do světového přímého přenosu.

Viděli jste o víkendu přímý přenos z Velké ceny USA? Jelo se s časovým posunem, což pro nás, motoristické fanoušky, vycházelo jako ideální večerní program na neděli. Možná jste si také pustili hlasitost na víc a užívali si zajímavě rozjetého závodu. Poté vás ale určitě zaujaly zvuky, které se linuly na pozadí.

Jezdci zrovna kroužili deváté kolo, když v tom do přenosu vstupovalo hlasité "mňoauu". Sám jsem nevěřícně koukal, vždyť nějak takto jsme ve školce monoposty, tehdy ještě o poznání hlasitější a atmosféricky plněné, napodobovali. Proniklo to do celosvětového vysílání, zaskočeni tak byli všichni moderátoři. David Croft z ESPN v přiloženém videu glosoval: „Skvělé imitace formulí 1. Připomíná mi to spíše než dnešní motory turba z osmdesátek.“

Vietnamci plánují svou Velkou cenu! Formule 1 má za dva roky zamířit k Hanoji

Vietnamci plánují svou Velkou cenu! Formule 1 má za dva roky zamířit k Hanoji

Zvuk pocházel z ruchových mikrofonů. Ty během závodu snímají zvuk ze závodní dráhy. Zřejmě nebyly dostatečně střeženy a tak se k nim dostal tento šprýmař. Za imitaci má ovšem od nás palec nahoru. Mohl světu sdělit cokoli, ale místo toho nám takto zamňoukal a rozesmál kde koho, včetně mně.

TEST Lexus ES 300h Luxury: Jiný pohled na svět. Změní ten váš?

Lexus ES 300h

Přicházím k pětimetrové japonské limuzíně za necelé dva miliony korun. V nabídce má pouze jeden motor a jednu převodovku. Má Lexus ES 300h ve své třídě co nabídnout?

včera | Vladimír Kadera | 56 příspěvků
Minitest VW Amarok 3.0 TDI V6 4Motion Aventura: Všech pick-upů král

VW Amarok 3.0 TDI/190 kW 4M (minitest)

Volkswagen, nikoli bez souvislosti s novým emisním měřícím cyklem WLPT, pozměnil motorovou nabídku svého již deset let sloužícího pick-upu Amarok, který nyní nabízí v podstatě jediný motor. Nebojte se, jsou to dobré zprávy.

21.  3.  2019 | Petr Schnagl | 47 příspěvků
Minitest Renault Kadjar 1.3 TCe: Malé srdce, velké odhodlání

Renault Kadjar 1.3 TCe (minitest)

Kadjar se v přívalu nových crossoverů možná poněkud ztrácí. O to více ale zaujme, když začnete zkoumat, co je za tou nenápadnou fasádu. A to i malé třináctistovce navzdory, protože funguje pozoruhodně dobře.

19.  3.  2019 | Miro Mihálik | 13 příspěvků