Diaľnica do Košíc by mala byť hotová v roku 2013

Minister dopravy, pôšt a telekomunikácii Ľubomír Vážny sa vyjadril, že kompletné diaľničné prepojenie Bratislava – Košice by malo byť hotové do konca roku 2013. Podmienkou tohoto dátumu je ale schválenie zákona o urýchlení výstavby diaľnic. Pokiaľ sa tento krok nepodarí, výstavba sa môže predĺžiť až o dva roky.

Problémový úsek cez Považskú Bystricu sa začne stavať v prvej polovici budúceho roka a dokončený by mal byť v roku 2009. Ak sa tak stane, spojenie Bratislava – Žilina bude kompletné, pretože ostatné úseky na tejto trase budú hotové skôr.

Zdroj: TASR

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků