Designér Fiatu 500 bude mít na starosti i další modely

Asi netřeba znova opakovat, že Fiatu sklízí s novým modelem 500 obrovské úspěchy a nestíhá ani uspokojovat zájem svých zákazníků (produkce dosáhne tento rok jen 150 tisíc vozů). Z toho důvodu automobilka rozhodla, že designér tohoto vozu, Roberto Giolito, bude stát i za dalšími modely.

Giolito započal své dílo konceptem Trepiuno v roce 2004, který pak proměnil do konečné podoby „pětistovky“. Současný designér ostatních Fiatů, Christopher Reitz, by měl přestoupit k jedné z automobilek Alfa Romeo, Maserati nebo Lancia.

Krize, která donedávna Fiat pronásledovala, bude zřejmě zanedlouho u konce. Zřejmě ani největší optimista by nečekal, že průlomový bude nejmenší z modelů, který si získal davy na svou stranu skutečně obdivuhodným způsobem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Fiat 500

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků