Deset let Volkswagenu na českém trhu

Volkswagen letos slaví své desetileté působení na českém trhu. Při této příležitosti připravil český zástupce značky deset výhodných nabídek. Můžete se s nimi seznámit právě v tomto článku.
Deset let Volkswagenu na českém trhu
První nabídkou je Golf Edition, který je zdarma vybaven klimatizací, 16“ litými koly, výškově stavitelným sedadlem řidiče a spolujezdce a zatmavenými koncovými světly. Golf Edition je poháněn čtyřválcem o objemu 1.6 litru a výkonu 105 ks. Základní cena je stanovena na 423 900 Kč.

Druhou nabídkou je akční model Generation také v modelové řadě Golf. Oproti klasickým variantám Golfu je Generation více komfortní a sportovní. Ve výbavě najdeme například elektrické ovládání oken a zpětných zrcátek, centrální zamykání, kola z lehkých slitin či metalický lak. Pokud se rozhodnete pro Golf Generation ušetříte cca 40 000 Kč.

Třetí nabídkou je Golf Variant Generation, který se až na to, že má karoserii typu kombi, ve všem shoduje s předchozí nabídkou.

Čtvrtou nabídkou je Bora, jejichž všechny verze jsou nyní standardně vybavovány klimatizací. Bora je automobil nižší střední třídy, který nabízí jednu z nejširších nabídek motorů od 75 ks do 204 ks. Ve výbavě je kromě klimatizace i ABS, centrální zamykání či airbagy pro řidiče a spolujezdce. Cena Volkswagenu Bora začíná na 489 500 Kč.

Pátou nabídkou je sjednocení ceny tří a pětidvéřového provedení Volkswagenu Polo. Zákazníci, kteří hodlají koupit Polo pětidvéřové tedy ušetří 13 700 Kč. Polo stojí v záklaní ceně na 274 500 Kč.

I šestá nabídka je určena zájemcům o VW Polo. K dispozici je jim tzv. nulový leasing. Znamená to, že cena automobilu není v průběhu leasingu nijak navýšena. Navíc není vybírán žádný poplatek za uzavření leasingové smlouvy. Nulový leasing je k dispozici pokud předem zaplatíte nejméně 25% ceny, tedy 68 625 Kč.

Sedmá nabídka zvýhodňuje pozici modelu Sharan. Je jej možné koupit bez DPH. Cena se v tomto případě dostane na 550 566 Kč bez DPH.

Osmá nabídka spočívá ve výhodném leasignu od společnosti ŠkoFin, kdy je po dobu tří let zdarma havarijní pojištění automobilů. Tato nabídka platí pro všechny modely.

Devátá a desátá nabídka představuje možnost zakoupit modely Passat Variant a Golf Variant bez DPH. Této nabídce bude již brzy věnován samostatný článek.

Za deset let působení na našem trhu prodal Volkswagen 75 000 ks automobilů. A všechny výše popsané nabídky směřují k udržení tohoto dobrého výsledku i do dalšího období.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků