Dejte pozor na dálnici, nebo budete okradeni

Na dálnici D1 řádí gang zlodějů, který vykrádá automobily při výměně propíchnutých pneumatik. Za měsíc mezi 24. lednem a 27. únorem bylo vykradeno celkem devět vozidel, škoda přesáhla 400 tisíc korun. Stačí, když na chvíli zastavíte na odpočívadle a už odjíždíte s poloprázdnou pneumatikou. Když se ji za pár kilometrů pokusíte vyměnit, můžete odjet bez notebooku, peněženky či mobilu. Gang se pohybuje mezi 140. a 165. kilometrem; jde o parkoviště u Devíti křížů, měřína, Svařenova a Velkého Meziříčí. Většina případů se stala večer, jen jednou bylo auto vykradeno dopoledne. (Zdroj: Novinky.cz)

Pokud budete na tomto úseku zastavovat, nenechávejte věci na viditelném místě v autě, aby váš vůz zloděje nezaujal. Před odjezdem pak zkontrolujte pneumatiky a pokud budete muset kolo vyměnit, čiňte tak vždy se zamknutým autem.

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků