Dejte pozor na dálnici, nebo budete okradeni

Na dálnici D1 řádí gang zlodějů, který vykrádá automobily při výměně propíchnutých pneumatik. Za měsíc mezi 24. lednem a 27. únorem bylo vykradeno celkem devět vozidel, škoda přesáhla 400 tisíc korun. Stačí, když na chvíli zastavíte na odpočívadle a už odjíždíte s poloprázdnou pneumatikou. Když se ji za pár kilometrů pokusíte vyměnit, můžete odjet bez notebooku, peněženky či mobilu. Gang se pohybuje mezi 140. a 165. kilometrem; jde o parkoviště u Devíti křížů, měřína, Svařenova a Velkého Meziříčí. Většina případů se stala večer, jen jednou bylo auto vykradeno dopoledne. (Zdroj: Novinky.cz)

Pokud budete na tomto úseku zastavovat, nenechávejte věci na viditelném místě v autě, aby váš vůz zloděje nezaujal. Před odjezdem pak zkontrolujte pneumatiky a pokud budete muset kolo vyměnit, čiňte tak vždy se zamknutým autem.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků