Defend Lock vyrábí nový zámek do nové Škody Octavia

Defend Lock přichází na trh s novinkou určenou prioritně pro novou verzi Škody Octavia. Jde o vysoce účinný zámek zvaný „Twist“, který splňuje vysoké požadavky na bezpečnost a komfortní obsluhu. V interiéru je umístěn v krycí manžetě řadicí páky.

„Ve vývoji nových produktů se snažíme vždy v co největší míře vyhovět požadavkům trhu. V poslední době se klade důraz především na to, aby zařízení bylo designově dobré, estetické, komfortně umístěné v interiéru vozidla a přitom splňovalo nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Tyto aspekty nový Twist splňuje dokonale“, uvedl Ing. Pavel Vojtek, generální ředitel společnosti Marbo CZ a.s.

Vývoj nového zámku souvisí s konstrukčním řešením nového vozu Škoda Octavia, která byla zvolena Autem roku 2005. Svými vlastnostmi vychází ze známého typu Rotary Lock, který je klasickým, velmi osvědčeným a žádaným typem zabezpečení a nadále zůstává v nabídce Defend Lock.

Také s novým zámkem „Twist“ souvisí významný úspěch značky Defend Lock. Výrobce a distributor zámků Defend Lock, společnost Marbo CZ a.s. získala od Sdružení automobilového průmyslu právo používat označení „Dodavatel pro Auto roku 2005“.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků