Defend Lock vyrábí nový zámek do nové Škody Octavia

Defend Lock přichází na trh s novinkou určenou prioritně pro novou verzi Škody Octavia. Jde o vysoce účinný zámek zvaný „Twist“, který splňuje vysoké požadavky na bezpečnost a komfortní obsluhu. V interiéru je umístěn v krycí manžetě řadicí páky.

„Ve vývoji nových produktů se snažíme vždy v co největší míře vyhovět požadavkům trhu. V poslední době se klade důraz především na to, aby zařízení bylo designově dobré, estetické, komfortně umístěné v interiéru vozidla a přitom splňovalo nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Tyto aspekty nový Twist splňuje dokonale“, uvedl Ing. Pavel Vojtek, generální ředitel společnosti Marbo CZ a.s.

Vývoj nového zámku souvisí s konstrukčním řešením nového vozu Škoda Octavia, která byla zvolena Autem roku 2005. Svými vlastnostmi vychází ze známého typu Rotary Lock, který je klasickým, velmi osvědčeným a žádaným typem zabezpečení a nadále zůstává v nabídce Defend Lock.

Také s novým zámkem „Twist“ souvisí významný úspěch značky Defend Lock. Výrobce a distributor zámků Defend Lock, společnost Marbo CZ a.s. získala od Sdružení automobilového průmyslu právo používat označení „Dodavatel pro Auto roku 2005“.

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

včera | Radek Pecák | 8 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků