Defend Group výhradním distributorem zámků řadící páky značky Pin-Lock

Společnost Defend Group, přední výrobce a distributor zařízení značky Defend pro komplexní zabezpečení a ochranu automobilů, ještě více posílila svou pozici na trhu mechanických zabezpečovacích zařízení.

Od 15. února 2006 je totiž 100% vlastníkem společnosti Pin – Lock CZ s.r.o., a stává se tak výhradním distributorem výrobků Pin-Lock v České republice. Společnost Pin – Lock CZ s.r.o., nový člen skupiny Defend Group, působí na trhu 3 roky a je významným dodavatelem mechanického zabezpečení pro vozy Škoda.

 

„Jsme velmi rádi, že se společnost Pin – Lock CZ stává součástí skupiny Defend Group a že našim zákazníkům můžeme nabídnout další alternativu mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži,“ uvedl Pavel Vojtek, generální ředitel Defend Group. „Výrobky značky Pin-Lock považuji za vysoce kvalitní, což dokazuje také spolupráce s dealery naší nejvýznamnější automobilky,“ dodal Pavel Vojtek.

 

Odkupem společnosti Pin – Lock CZ s.r.o. a výhradním převodem práv na společnost Defend Group si značka Defend ještě více upevňuje svou vedoucí pozici v oblasti zabezpečení a ochrany automobilů v České republice. Zároveň dochází k posílení spolupráce s dealery značky Škoda, která patří dlouhodobě k nejvýznamnějším prodejcům automobilů na tuzemském trhu. Mechanické zabezpečení automobilů proti krádeži značky zn. Pin - Lock se v nabídce společnosti Defend Group objeví již od 15. února 2006, takže nedojde k žádnému narušení dodávek.


Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků