Defend Group výhradním distributorem zámků řadící páky značky Pin-Lock

Společnost Defend Group, přední výrobce a distributor zařízení značky Defend pro komplexní zabezpečení a ochranu automobilů, ještě více posílila svou pozici na trhu mechanických zabezpečovacích zařízení.

Od 15. února 2006 je totiž 100% vlastníkem společnosti Pin – Lock CZ s.r.o., a stává se tak výhradním distributorem výrobků Pin-Lock v České republice. Společnost Pin – Lock CZ s.r.o., nový člen skupiny Defend Group, působí na trhu 3 roky a je významným dodavatelem mechanického zabezpečení pro vozy Škoda.

 

„Jsme velmi rádi, že se společnost Pin – Lock CZ stává součástí skupiny Defend Group a že našim zákazníkům můžeme nabídnout další alternativu mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži,“ uvedl Pavel Vojtek, generální ředitel Defend Group. „Výrobky značky Pin-Lock považuji za vysoce kvalitní, což dokazuje také spolupráce s dealery naší nejvýznamnější automobilky,“ dodal Pavel Vojtek.

 

Odkupem společnosti Pin – Lock CZ s.r.o. a výhradním převodem práv na společnost Defend Group si značka Defend ještě více upevňuje svou vedoucí pozici v oblasti zabezpečení a ochrany automobilů v České republice. Zároveň dochází k posílení spolupráce s dealery značky Škoda, která patří dlouhodobě k nejvýznamnějším prodejcům automobilů na tuzemském trhu. Mechanické zabezpečení automobilů proti krádeži značky zn. Pin - Lock se v nabídce společnosti Defend Group objeví již od 15. února 2006, takže nedojde k žádnému narušení dodávek.


Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků