Defend Group výhradním distributorem zámků řadící páky značky Pin-Lock

Společnost Defend Group, přední výrobce a distributor zařízení značky Defend pro komplexní zabezpečení a ochranu automobilů, ještě více posílila svou pozici na trhu mechanických zabezpečovacích zařízení.

Od 15. února 2006 je totiž 100% vlastníkem společnosti Pin – Lock CZ s.r.o., a stává se tak výhradním distributorem výrobků Pin-Lock v České republice. Společnost Pin – Lock CZ s.r.o., nový člen skupiny Defend Group, působí na trhu 3 roky a je významným dodavatelem mechanického zabezpečení pro vozy Škoda.

 

„Jsme velmi rádi, že se společnost Pin – Lock CZ stává součástí skupiny Defend Group a že našim zákazníkům můžeme nabídnout další alternativu mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži,“ uvedl Pavel Vojtek, generální ředitel Defend Group. „Výrobky značky Pin-Lock považuji za vysoce kvalitní, což dokazuje také spolupráce s dealery naší nejvýznamnější automobilky,“ dodal Pavel Vojtek.

 

Odkupem společnosti Pin – Lock CZ s.r.o. a výhradním převodem práv na společnost Defend Group si značka Defend ještě více upevňuje svou vedoucí pozici v oblasti zabezpečení a ochrany automobilů v České republice. Zároveň dochází k posílení spolupráce s dealery značky Škoda, která patří dlouhodobě k nejvýznamnějším prodejcům automobilů na tuzemském trhu. Mechanické zabezpečení automobilů proti krádeži značky zn. Pin - Lock se v nabídce společnosti Defend Group objeví již od 15. února 2006, takže nedojde k žádnému narušení dodávek.


Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 15 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků