Defend Group výhradním distributorem zámků řadící páky značky Pin-Lock

Společnost Defend Group, přední výrobce a distributor zařízení značky Defend pro komplexní zabezpečení a ochranu automobilů, ještě více posílila svou pozici na trhu mechanických zabezpečovacích zařízení.

Od 15. února 2006 je totiž 100% vlastníkem společnosti Pin – Lock CZ s.r.o., a stává se tak výhradním distributorem výrobků Pin-Lock v České republice. Společnost Pin – Lock CZ s.r.o., nový člen skupiny Defend Group, působí na trhu 3 roky a je významným dodavatelem mechanického zabezpečení pro vozy Škoda.

 

„Jsme velmi rádi, že se společnost Pin – Lock CZ stává součástí skupiny Defend Group a že našim zákazníkům můžeme nabídnout další alternativu mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži,“ uvedl Pavel Vojtek, generální ředitel Defend Group. „Výrobky značky Pin-Lock považuji za vysoce kvalitní, což dokazuje také spolupráce s dealery naší nejvýznamnější automobilky,“ dodal Pavel Vojtek.

 

Odkupem společnosti Pin – Lock CZ s.r.o. a výhradním převodem práv na společnost Defend Group si značka Defend ještě více upevňuje svou vedoucí pozici v oblasti zabezpečení a ochrany automobilů v České republice. Zároveň dochází k posílení spolupráce s dealery značky Škoda, která patří dlouhodobě k nejvýznamnějším prodejcům automobilů na tuzemském trhu. Mechanické zabezpečení automobilů proti krádeži značky zn. Pin - Lock se v nabídce společnosti Defend Group objeví již od 15. února 2006, takže nedojde k žádnému narušení dodávek.


Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků