Dealer Lexusu si vystřelil z majitelů Tesel. Chce je přetáhnout, nabízí směšnou slevu

Masivní letáková kampaň zastihla majitele vozů Tesla hlavně v Texasu. Prodejce Lexusů pro ně má zajímavou slevu.

Americkým vlastníkům automobilů Tesla přichází do poštovních schránek vtipné letáky. Ty rozesílá texaský dealer značky Lexus a nabádá je, aby přijeli vyměnit svůj vůz právě za Lexus. Na letáku stojí: „Srandy jste si užili už dost, teď je čas na nulové kompromisy.“

Zřejmě nekrásnější nový kabriolet najde v pátek prvního majitele. Čeká ho řada zajímavostí

Zřejmě nekrásnější nový kabriolet najde v pátek prvního majitele. Čeká ho řada zajímavostí

Zatím není jisté, jak se dealer dostal k citlivým údajům majitelů Tesly a získal tak jejich adresy. Pokud se podíváme do minulosti, je souboj Japonců a Američanů už poměrně starou křivdou. V roce 2018 totiž Tesla zveřejnila, kdo si k nim jezdí vyměnit své auto nejčastěji.

Na prvním místě byli majitelé Toyoty Prius. Pokud vás to zajímá i dále, celkové pořadí je následující: Toyota Prius, BMW řady 3 , Honda Accord, Honda Civic a Nissan Leaf. Toyota poté přiznala, že nástup Tesly Model 3 na trh byl silně znát na jejích prodejích. Stejné to bylo i příchodem Tesly Model S, která vrazila klín do prodejů luxusního sedanu Lexus LS.

Minitest Lexus RC 300h F Sport: Mohl být skvělý, ale doplatil na zvrácenost doby

Minitest Lexus RC 300h F Sport: Mohl být skvělý, ale doplatil na zvrácenost doby

Toyota a její luxusní divize Lexus se agresivních reklamních kampaní nebojí. Na konci roku 2018 například Lexus uvedl reklamu, ve které označil své hybridní vozy jako „samonabíjecí“, bez nutnosti měnit jízdní návyky či potřebou něco někam připojovat. Současná letáková kampaň má pro zákazníky Tesly navíc připravenou slevu ve výši tisíc dolarů (22.700 Kč). Vzhledem k tomu, že nejlevnější Lexus v Texasu stojí okolo 35.000 dolarů (asi 800.000 Kč), se tedy moc nepředal.

Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

včera | Petr Schnagl | 81 příspěvků
První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

28.  5.  2020 | Jan Mička | 52 příspěvků
Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 76 příspěvků