David Hasselhoff je zpátky na scéně! V akční reklamě prohání zoufale pomalý moped

Dobrá reklama je k nezaplacení. A pokud máte k dispozici hereckou legendu a dobrý scénář, máte v podstatě vyhráno.

Davida Hasselhoffa snad ani není třeba představovat. Obecná veřejnost si jej pamatuje jako jednu z hlavních postav Pobřežní hlídky nebo jako zpěváka tragikomických písní. Legendární herec z 80. let se samozřejmě vryl i do paměti automobilových fanatiků, když ztvárnil roli Michaela Knighta v seriálu Knight Rider.

KITT, DeLorean a další hvězdy v jedné reklamě. Znáte je všechny?

KITT, DeLorean a další hvězdy v jedné reklamě. Znáte je všechny?

A právě tuto roli si mohl díky reklamě pro německý prodejní server mobile.de zopakovat. Ve vtipném spotu však nefiguruje jeho seriálový společník KITT ve formě Pontiacu Firebird, ale moped. I ten má sice podobné funkce jako oblíbené auto, ale na dohonění padouchů, kteří jsou taktéž na mopedech, bohužel nestačí.

Honička tak dopadne ve prospěch padouchů a Michael se bude muset poohlédnout po nějakém lepším společníkovi. A hádejte na jaké auto na prodejním serveru narazí.

TEST Opel Astra 1.4 Turbo CVT: Tříválec + CVT = Drahá poukázka na průšvih?

Opel Astra 1.4 Turbo CVT

Kompaktní Opel se při aktuálním faceliftu velmi výrazně změnil, jakkoli to tak na první pohled nevypadá. Všechny motory jsou nyní výhradně tříválcové a ten nejsilnější se pojí s převodovkou CVT. Zní to vám to jako zaručený recept na mizérii na kolech?

včera | Petr Schnagl | 37 příspěvků
Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

17.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik | 1 příspěvek