David Hasselhoff je zpátky na scéně! V akční reklamě prohání zoufale pomalý moped

Dobrá reklama je k nezaplacení. A pokud máte k dispozici hereckou legendu a dobrý scénář, máte v podstatě vyhráno.

Davida Hasselhoffa snad ani není třeba představovat. Obecná veřejnost si jej pamatuje jako jednu z hlavních postav Pobřežní hlídky nebo jako zpěváka tragikomických písní. Legendární herec z 80. let se samozřejmě vryl i do paměti automobilových fanatiků, když ztvárnil roli Michaela Knighta v seriálu Knight Rider.

KITT, DeLorean a další hvězdy v jedné reklamě. Znáte je všechny?

KITT, DeLorean a další hvězdy v jedné reklamě. Znáte je všechny?

A právě tuto roli si mohl díky reklamě pro německý prodejní server mobile.de zopakovat. Ve vtipném spotu však nefiguruje jeho seriálový společník KITT ve formě Pontiacu Firebird, ale moped. I ten má sice podobné funkce jako oblíbené auto, ale na dohonění padouchů, kteří jsou taktéž na mopedech, bohužel nestačí.

Honička tak dopadne ve prospěch padouchů a Michael se bude muset poohlédnout po nějakém lepším společníkovi. A hádejte na jaké auto na prodejním serveru narazí.

Poprvé za volantem Škody Octavia RS iV: Eso v rukávu spořivého manažera

Škoda Octavia RS iV

Nová Škoda Octavia RS je k mání ve třech verzích pohonu. Vyzkoušeli jsme tu, která je z pohledu techniky nejkomplikovanější.

včera | Vladimír Kadera | 73 příspěvků
S elektrickým VW ID.3 poprvé v Česku: Velký skok pro VW, problém pro ostatní?

VW ID.3 1st Edition 150 kW

Volkswagen ID.3 se na našem trhu už nějaký ten pátek prodává, vůbec první kontakt na české půdě jsme s ním však zažili až minulý týden. A vy můžete taky.

14.  9.  2020 | Jan Mička | 59 příspěvků
TEST VW California Beach vs. levná vestavba: Těžká volba dnešního hipíka?

Obytné vozy Volkswagen T6.1

Užitkový Volkswagen slaví letos sedmdesátiny. Tentokrát jsme se podívali na zoubek dvěma obytným kouskům, kdy každý razí trochu jiný přístup.

11.  9.  2020 | Vladimír Kadera | 15 příspěvků