Další sraz klubu MX-5

Několik velkých příznivců vozů Mazda MX-5 se v pátek minulý týden vydalo na cestu do Vysokých Tater. Někteří již brzy ráno po vlastní ose, jiní z pražského hlavního nádraží autovlakem.
Další sraz klubu MX-5

Autovlaku využilo celkem 12 kompletních posádek. Cesta ubíhala rychle, nejenom díky tomu, že bylo o čem povídat, ale i proto, že byl připojen lůžkový vagón a dalo se tak v klidu spát. Druhý den, tj. v sobotu 15.6. kolem sedmé hodiny ranní přivítalo v Popradu účastníky srazu slunečné počasí a to je doprovázelo po celé 4 dny.

Po vyložení vozů proběhla nezbytná celní kontrola a pak se již kolona vydala do Staré Lesné, aby se účastníci ubytovali, nasnídali a s dobrou náladou se vydali na první trasu. Kolonu tou dobou již tvořilo 16 „emiks-pětek“. V sobotu byl na programu mimo jiné také Pieninský národní park, jízda na vorech z Červeného Kláštora či návštěva Kežmaroku.

Klepněte pro větší obrázek

Na neděli byla připravena trasa o celkové délce 180 kilometrů a v itineráři nechybělo Štrbské Pleso, Spišský hrad s prohlídkou či Levoča s nezbytnou odpolední kávou.

V pondělí se někteří workholici museli vrátit do svých domovů, či lépe řečeno kanceláří a tak se kolona opět zkrátila. Nicméně program byl i nadále nabitý. „Emiks-pětkaři“ zajeli na Liptovskou Maru, podívali se na Lomnický Štít, byli se vykoupat a nachytat i trochu bronzu. Večer proběhla rozlučková večeře a v úterý se již všichni vrátili do Čech.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 67 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků