Další sraz klubu MX-5

Několik velkých příznivců vozů Mazda MX-5 se v pátek minulý týden vydalo na cestu do Vysokých Tater. Někteří již brzy ráno po vlastní ose, jiní z pražského hlavního nádraží autovlakem.
Další sraz klubu MX-5

Autovlaku využilo celkem 12 kompletních posádek. Cesta ubíhala rychle, nejenom díky tomu, že bylo o čem povídat, ale i proto, že byl připojen lůžkový vagón a dalo se tak v klidu spát. Druhý den, tj. v sobotu 15.6. kolem sedmé hodiny ranní přivítalo v Popradu účastníky srazu slunečné počasí a to je doprovázelo po celé 4 dny.

Po vyložení vozů proběhla nezbytná celní kontrola a pak se již kolona vydala do Staré Lesné, aby se účastníci ubytovali, nasnídali a s dobrou náladou se vydali na první trasu. Kolonu tou dobou již tvořilo 16 „emiks-pětek“. V sobotu byl na programu mimo jiné také Pieninský národní park, jízda na vorech z Červeného Kláštora či návštěva Kežmaroku.

Klepněte pro větší obrázek

Na neděli byla připravena trasa o celkové délce 180 kilometrů a v itineráři nechybělo Štrbské Pleso, Spišský hrad s prohlídkou či Levoča s nezbytnou odpolední kávou.

V pondělí se někteří workholici museli vrátit do svých domovů, či lépe řečeno kanceláří a tak se kolona opět zkrátila. Nicméně program byl i nadále nabitý. „Emiks-pětkaři“ zajeli na Liptovskou Maru, podívali se na Lomnický Štít, byli se vykoupat a nachytat i trochu bronzu. Večer proběhla rozlučková večeře a v úterý se již všichni vrátili do Čech.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků