Další sraz klubu MX-5

Několik velkých příznivců vozů Mazda MX-5 se v pátek minulý týden vydalo na cestu do Vysokých Tater. Někteří již brzy ráno po vlastní ose, jiní z pražského hlavního nádraží autovlakem.
Další sraz klubu MX-5

Autovlaku využilo celkem 12 kompletních posádek. Cesta ubíhala rychle, nejenom díky tomu, že bylo o čem povídat, ale i proto, že byl připojen lůžkový vagón a dalo se tak v klidu spát. Druhý den, tj. v sobotu 15.6. kolem sedmé hodiny ranní přivítalo v Popradu účastníky srazu slunečné počasí a to je doprovázelo po celé 4 dny.

Po vyložení vozů proběhla nezbytná celní kontrola a pak se již kolona vydala do Staré Lesné, aby se účastníci ubytovali, nasnídali a s dobrou náladou se vydali na první trasu. Kolonu tou dobou již tvořilo 16 „emiks-pětek“. V sobotu byl na programu mimo jiné také Pieninský národní park, jízda na vorech z Červeného Kláštora či návštěva Kežmaroku.

Klepněte pro větší obrázek

Na neděli byla připravena trasa o celkové délce 180 kilometrů a v itineráři nechybělo Štrbské Pleso, Spišský hrad s prohlídkou či Levoča s nezbytnou odpolední kávou.

V pondělí se někteří workholici museli vrátit do svých domovů, či lépe řečeno kanceláří a tak se kolona opět zkrátila. Nicméně program byl i nadále nabitý. „Emiks-pětkaři“ zajeli na Liptovskou Maru, podívali se na Lomnický Štít, byli se vykoupat a nachytat i trochu bronzu. Večer proběhla rozlučková večeře a v úterý se již všichni vrátili do Čech.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků