Daewoo jde u nás znovu nahoru

Po velkých potížích v nedávném období se situace dovozce korejských automobilů stabilizuje. Důkazem je nejen růst prodeje - za první 4 měsíce prodala tato značka přibližně čtyřnásobný počet vozů v porovnání se stejným obdobím minulého roku – ale také snaha, aby to zákazníci ke svému prodejci a servisu neměli příliš daleko.
Tento týden byl otevřen showroom značky Daewoo v Brně. Ve výběrovém řízení zvítězil prodejce s obchodním jménem Autoelegance Brno. Prodejna se nachází v Boby centru. Autoelegance byla vybrána proto, že má několikaleté zkušenosti jak s prodejem automobilů, tak s jejich servisem a její jméno má v místě dobrý zvuk. Reprezentativní prodejna má zhruba 400 m², v prodejní části lze vystavit až 12 automobilů. Servis je vzdálen asi 2 kilometry, má přibližně 600 m², je vybaven například rovnací stolicí a 6 zvedáky. Další servis pro opravy silně poškozených automobilů má tento dealer na okraji Brna.

Nového dealera má Daewoo také v Čimelicích. Poloha se považuje za strategickou, protože po této silnici mezi Prahou a Strakonicemi (showroom je od ní vzdálen asi 25 metrů) denně projede přibližně 15 000 automobilů. Servis má například 4 stání a 2 zvedáky. Další prodejní místa značka Daewoo zkoumá a připravuje.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků