Daewoo jde u nás znovu nahoru

Po velkých potížích v nedávném období se situace dovozce korejských automobilů stabilizuje. Důkazem je nejen růst prodeje - za první 4 měsíce prodala tato značka přibližně čtyřnásobný počet vozů v porovnání se stejným obdobím minulého roku – ale také snaha, aby to zákazníci ke svému prodejci a servisu neměli příliš daleko.
Tento týden byl otevřen showroom značky Daewoo v Brně. Ve výběrovém řízení zvítězil prodejce s obchodním jménem Autoelegance Brno. Prodejna se nachází v Boby centru. Autoelegance byla vybrána proto, že má několikaleté zkušenosti jak s prodejem automobilů, tak s jejich servisem a její jméno má v místě dobrý zvuk. Reprezentativní prodejna má zhruba 400 m², v prodejní části lze vystavit až 12 automobilů. Servis je vzdálen asi 2 kilometry, má přibližně 600 m², je vybaven například rovnací stolicí a 6 zvedáky. Další servis pro opravy silně poškozených automobilů má tento dealer na okraji Brna.

Nového dealera má Daewoo také v Čimelicích. Poloha se považuje za strategickou, protože po této silnici mezi Prahou a Strakonicemi (showroom je od ní vzdálen asi 25 metrů) denně projede přibližně 15 000 automobilů. Servis má například 4 stání a 2 zvedáky. Další prodejní místa značka Daewoo zkoumá a připravuje.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků