Daewoo jde u nás znovu nahoru

Po velkých potížích v nedávném období se situace dovozce korejských automobilů stabilizuje. Důkazem je nejen růst prodeje - za první 4 měsíce prodala tato značka přibližně čtyřnásobný počet vozů v porovnání se stejným obdobím minulého roku – ale také snaha, aby to zákazníci ke svému prodejci a servisu neměli příliš daleko.
Tento týden byl otevřen showroom značky Daewoo v Brně. Ve výběrovém řízení zvítězil prodejce s obchodním jménem Autoelegance Brno. Prodejna se nachází v Boby centru. Autoelegance byla vybrána proto, že má několikaleté zkušenosti jak s prodejem automobilů, tak s jejich servisem a její jméno má v místě dobrý zvuk. Reprezentativní prodejna má zhruba 400 m², v prodejní části lze vystavit až 12 automobilů. Servis je vzdálen asi 2 kilometry, má přibližně 600 m², je vybaven například rovnací stolicí a 6 zvedáky. Další servis pro opravy silně poškozených automobilů má tento dealer na okraji Brna.

Nového dealera má Daewoo také v Čimelicích. Poloha se považuje za strategickou, protože po této silnici mezi Prahou a Strakonicemi (showroom je od ní vzdálen asi 25 metrů) denně projede přibližně 15 000 automobilů. Servis má například 4 stání a 2 zvedáky. Další prodejní místa značka Daewoo zkoumá a připravuje.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

dnes | Jan Mička | 40 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 66 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků