Dacia Logan opět prošla bez problémů "losím testem" ADACu

Jedním z hitů loňského roku se stala "aféra" okolo převrácené Dacie Logan. Německému autoklubu ADAC se totiž při pořizování fotodokumentace ke standardním testům podařilo dostat Logan na střechu. Tato nešťastná událost by možná zůstala bez povšimnutí, ale ADAC z nepochopitelného důvodu vydal zprávu, ve které lživě uvedl, že k tomuto převrácení došlo při klasickém testování a označil Logan za nebezpečné auto. Ovšem již za pár dnů stáhl ADAC tuto informaci a uvedl vše na pravou míru.

Aby ADAC zažehnal i poslední pochybnosti testoval Logana na tzv. losí test znovu. Na počátku letošního května si Logan opět prošel standardním losím testem, kterým prochází všechny testované vozy. Výsledek pak jasně ukázal, že Logan v tomto testu prošel zcela bez problému a k žádným problémům nedošlo. Doufejme že tímto skončí pochybné testy a desinformování veřejnosti ze strany německého autoklubu.

Tip: Podrobnější informace o loňské aféře si můžete přečíst zde.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků