Dacia Logan musí do servisů

Rumunská automobilka Dacia přišla na trh s modelem Logan, který se stal, hlavně díky ceně, prodejním trhákem. Ovšem nic není zadarmo a jednoduchost vozu spolu s nízkou cenou znamenají, že vůz nemá všechny moderní technologie jako vozy výrazně dražší.

Jednou ze slabin Loganu je tak absence pozinkovaných plechů karosérie, což nyní povede ke svolání všech vozů vyrobených do konce roku 2006. Tyto vozy budou dodatečně ošetřeny voskem, který chrání vnitřní dutiny a části karosérie proti korozi.

Akce má celosvětovou platnost a týká se také vozů prodaných u nás. Zákazníci budou o svolávací akci informování svým prodejcem, případně při dotazu dostanou kompletní informace, jak postupovat.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků