Dacia Logan musí do servisů

Rumunská automobilka Dacia přišla na trh s modelem Logan, který se stal, hlavně díky ceně, prodejním trhákem. Ovšem nic není zadarmo a jednoduchost vozu spolu s nízkou cenou znamenají, že vůz nemá všechny moderní technologie jako vozy výrazně dražší.

Jednou ze slabin Loganu je tak absence pozinkovaných plechů karosérie, což nyní povede ke svolání všech vozů vyrobených do konce roku 2006. Tyto vozy budou dodatečně ošetřeny voskem, který chrání vnitřní dutiny a části karosérie proti korozi.

Akce má celosvětovou platnost a týká se také vozů prodaných u nás. Zákazníci budou o svolávací akci informování svým prodejcem, případně při dotazu dostanou kompletní informace, jak postupovat.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků