Dacia Logan musí do servisů

Rumunská automobilka Dacia přišla na trh s modelem Logan, který se stal, hlavně díky ceně, prodejním trhákem. Ovšem nic není zadarmo a jednoduchost vozu spolu s nízkou cenou znamenají, že vůz nemá všechny moderní technologie jako vozy výrazně dražší.

Jednou ze slabin Loganu je tak absence pozinkovaných plechů karosérie, což nyní povede ke svolání všech vozů vyrobených do konce roku 2006. Tyto vozy budou dodatečně ošetřeny voskem, který chrání vnitřní dutiny a části karosérie proti korozi.

Akce má celosvětovou platnost a týká se také vozů prodaných u nás. Zákazníci budou o svolávací akci informování svým prodejcem, případně při dotazu dostanou kompletní informace, jak postupovat.

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků