Dacia Logan kombi: ještě více prostoru

Dacia Logan se na východoevropských trzích prodává už od loňského roku a letos se na začátku léta začne nabízet i na trzích západní Evropy. Novinka slaví velké prodejní úspěchy a není divu: velké auto s nízkou cenou se prodává doslova samo.

Na začátku příštího roku proto Dacia počítá podle Auto Motor und Sportu s doplněním další karosářské varianty, kombi, které se bude prodávat vedle současného sedanu. To by mohlo mít ještě větší úspěch, protože nabídne lépe přístupný zavazadlový prostor. Současné benzínové motory 1.4 55 kW a 1.6 66 kW budou rozšířeny o nafťák 1.5 dCi s výkonem 48 kW z produkce Renaultu.

Možnou podobu kombiku najdete na webu AMS.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků