Dacia Logan kombi: ještě více prostoru

Dacia Logan se na východoevropských trzích prodává už od loňského roku a letos se na začátku léta začne nabízet i na trzích západní Evropy. Novinka slaví velké prodejní úspěchy a není divu: velké auto s nízkou cenou se prodává doslova samo.

Na začátku příštího roku proto Dacia počítá podle Auto Motor und Sportu s doplněním další karosářské varianty, kombi, které se bude prodávat vedle současného sedanu. To by mohlo mít ještě větší úspěch, protože nabídne lépe přístupný zavazadlový prostor. Současné benzínové motory 1.4 55 kW a 1.6 66 kW budou rozšířeny o nafťák 1.5 dCi s výkonem 48 kW z produkce Renaultu.

Možnou podobu kombiku najdete na webu AMS.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků