Cupra opět láká na svůj elektrický koncept. Nyní ukazuje stylový interiér

Samostatný elektrický model značky Cupra už pomalu odhaluje také svůj interiér. Ke všemu již známe oficiální datum premiéry.

Sportovní podznačka Seatu se dále rozjíždí směrem k vlastním modelům a nadále drží zájem v kategorii SUV. Předzvěstí dalšího počínání bude chystaný koncept SUV, který nastartuje cestu za prvním produkčním elektromobilem Cupry. Dříve nám Španělé ukázali částečné křivky karoserie vozu, teď dávají nahlédnout do interiéru.

Na ostře řezaný exteriér má styl kabiny navazovat a koncept uvnitř zaujme „vytříbenými materiály a vyspělou technikou“. Cupra tak bude v interiéru kombinovat například uhlíkové kompozity a měděné dekory s hi-tech zaměřením dnešních vozů – před řidičem se objevuje digitální přístrojový štít a taky sportovní multifunkční volant s dotykovými plochami a voliči jízdních režimů.

Cupra Formentor detailněji: Výkonné hybridní SUV se poprvé ukazuje v akci

Cupra Formentor detailněji: Výkonné hybridní SUV se poprvé ukazuje v akci

O technice elektrického konceptu zatím Cupra neříká ani slovo. Novinku ovšem popisuje jako vysokovýkonné SUV se siluetou kupé. Uvidíme tedy, zda půjde o čistě designové cvičení, nebo dosud nepojmenovaná studie předvede i možné technické schopnosti Cupry na poli elektromobilů.

Živou premiéru si sice elektrický koncept Cupry odbude na autosalonu ve Frankfurtu, ještě před tím se ale veřejnosti ukáže v rámci on-line premiéry 2. září.

Galerie doplněna o Cupru Formentor.

Minitest Renault Captur 1.3 TCe: 1,333 stříbrných stříkaček na rozloučenou

Renault Captur 1.3 TCe (minitest)

Crossover Renault Captur se již brzy dočká nové generace. Stihli jsme se proto rozloučit s tou současnou, která nám připomněla, proč je tento malý nezmar tak populární.

21.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 33 příspěvků
S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

19.  9.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků