Cordoba na třetí

Seat představí na finské rally další „evoluci“ svého WRCéčka. Cordoba WRC E3 se zvenku příliš neliší od předcházejícího modelu E2. Karoserie prošla jen drobnými úpravami v podobě nového předního nárazníku s výraznými vstupy vzduchu.
Cordoba na třetí
Seat představí na finské rally další „evoluci“ svého WRCéčka. Cordoba WRC E3 se zvenku příliš neliší od předcházejícího modelu E2. Karoserie prošla jen drobnými úpravami v podobě nového předního nárazníku s výraznými vstupy vzduchu. V interiéru pak o provedených změnách výrazně svědčí nová palubní deska.

Nejdůležitější změnou je zvýšení točivého momentu motoru. Byla také snížena celková hmotnost a zlepšeno rozdělní váhy mezi nápravy. Změna byla také elektroinstalace a systém řízení pohonu.

Devět týdnů od prvního testu Cordoby WRC E3 na testovací trati v Martorellu je nyní Cordoba plně připravena na Mistrovství světa rally. První soutěží, ve které bude Cordoba WRC E3 nasazena bude Finská rally

Oba jezdci Seatu znají velmi dobře Finskou rally. Například Didier Auriol se chystá již na svou 11. Finskou rally a vítězství zde slavil jen jednou v roce 1992. Didier Auriol je dokonce jedním ze dvou jezdců, kteří nejsou původem ze Skandinávie a vyhráli Finskou rally.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků