Cobra tuning pripravil optipaket pre nový Outlander

Nemecký tuner Cobra pripravil optický paket pre nové Mitsubishi Outlander. Je treba povedať, že doplnky sú decentné a samotný výraz auta vôbec nekazia. Pre svojich zákazníkov má Cobra k dispozícii hliníkové disky v rozmeroch 16 a 17 palcov, rám na prednú masku a spojler predného nárazníku s dvojicou hmlových svetiel. Nejde prehliadnuť ani nové bočné prahy. Úpravy sú skutočne decentné, a tak sa ani terénne schopnosti vozidla v žiadnom prípade nezmenia. V interiéri je rovnako zmien minimum – tuner použil len niekoľko dekoratívnych prvkov na prístrojovej doske.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mitsubishi Outlander Cobra

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků