Cobra tuning pripravil optipaket pre nový Outlander

Nemecký tuner Cobra pripravil optický paket pre nové Mitsubishi Outlander. Je treba povedať, že doplnky sú decentné a samotný výraz auta vôbec nekazia. Pre svojich zákazníkov má Cobra k dispozícii hliníkové disky v rozmeroch 16 a 17 palcov, rám na prednú masku a spojler predného nárazníku s dvojicou hmlových svetiel. Nejde prehliadnuť ani nové bočné prahy. Úpravy sú skutočne decentné, a tak sa ani terénne schopnosti vozidla v žiadnom prípade nezmenia. V interiéri je rovnako zmien minimum – tuner použil len niekoľko dekoratívnych prvkov na prístrojovej doske.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mitsubishi Outlander Cobra

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Toyota Hilux 2.4 D4-D: I ta už se umí vyšňořit!

Toyota Hilux 2.4 D4-D (minitest)

Hilux osmé generace už má nový čumák. V rámci výroční edice se snaží zaujmout i tu klientelu kolem tunových pick-upů, která touží po co nejosobnějším vzezření a chování svého pracanta.

včera | AutoRevue.cz | 4 příspěvky
Minitest Mercedes-Benz Vito Tourer Family 114 CDI: Na míru k vašim službám

Mercedes-Benz Vito Tourer Family (minitest)

Mít větší než běžnou rodinu znamená kromě jiného i obtížnější výběr auta. Především pak dnes, když jsou minivany na ústupu. Stojí za to dát přednost osobní dodávce od Mercedesu před čímkoli jiným?

17.  1.  2019 | Miro Mihálik | 3 příspěvky
TEST Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive: To nejlepší z Česka?

Cupra Ateca 2.0 TSI DSG 4Drive

Sportovní Seaty mají nesmírně dlouhou tradici. Teprve loni se je ale Španělé rozhodli seskupit je pod jednu značku a dát jim novou identitu. A protože SUV v dnešní době táhnou, stal se průkopníkem model Ateca.

15.  1.  2019 | Jan Mička | 28 příspěvků