Cobra tuning pripravil optipaket pre nový Outlander

Nemecký tuner Cobra pripravil optický paket pre nové Mitsubishi Outlander. Je treba povedať, že doplnky sú decentné a samotný výraz auta vôbec nekazia. Pre svojich zákazníkov má Cobra k dispozícii hliníkové disky v rozmeroch 16 a 17 palcov, rám na prednú masku a spojler predného nárazníku s dvojicou hmlových svetiel. Nejde prehliadnuť ani nové bočné prahy. Úpravy sú skutočne decentné, a tak sa ani terénne schopnosti vozidla v žiadnom prípade nezmenia. V interiéri je rovnako zmien minimum – tuner použil len niekoľko dekoratívnych prvkov na prístrojovej doske.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mitsubishi Outlander Cobra

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 29 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků