Cobra tuning pripravil optipaket pre nový Outlander

Nemecký tuner Cobra pripravil optický paket pre nové Mitsubishi Outlander. Je treba povedať, že doplnky sú decentné a samotný výraz auta vôbec nekazia. Pre svojich zákazníkov má Cobra k dispozícii hliníkové disky v rozmeroch 16 a 17 palcov, rám na prednú masku a spojler predného nárazníku s dvojicou hmlových svetiel. Nejde prehliadnuť ani nové bočné prahy. Úpravy sú skutočne decentné, a tak sa ani terénne schopnosti vozidla v žiadnom prípade nezmenia. V interiéri je rovnako zmien minimum – tuner použil len niekoľko dekoratívnych prvkov na prístrojovej doske.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mitsubishi Outlander Cobra

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC: Když vám auto vybírá peněženka

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC

Kategorie aut, která se dají koupit do tří set tisíc korun, se pomalu ale jistě zužuje. Kvůli novým povinným bezpečnostním systémům navíc můžeme očekávat zdražení napříc celým segmentem. Mitsubishi Space Star se však ještě drží v přijatelných mezích.

včera | Vladimír Kadera | 5 příspěvků
TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

19.  4.  2019 | Jan Mička | 71 příspěvků
První jízda se Suzuki Swift Sport: Je to žlutý ďábel za super peníze!

Suzuki Swift Sport (první svezení)

„No konečně, ty malej rošťáku“, vypadlo ze mě ihned po nasednutí. Tohle auto je totiž naprosto skvělý způsob, jak utratit půl milionu.

14.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 37 příspěvků