Cobra SLK: chromovaný had na kolech

Spoustu krásných chromovaných doplňků si pro kupé-kabrio SLK připravila ladičská firma Cobra. Z leštěné a vysoce kvalitní oceli je přední mřížka chladiče, na bocích za přední nápravou, stejně jako na víku od motoru, jsou chromem lemované výdechy. Chromovaný povrch nalezneme i na vnějších zpětných zrcátkách, na bezpečnostních ochranných obloucích za sedačkami a na víčku od nádrže.

Záď zkrášlují chromované zaoblené koncovky výfuku a o pořádný zvukový doprovod se při jízdě stará sportovní tlumič. Celé auto stojí na zemi na litých discích o rozměru 8x18 palců s pneumatikami 225/40 vpředu a 245/35 vzadu. Vyladěný podvozek spolupracuje s novými tlumiči s tužším nastavením a světlá výška vozu klesne dle zákazníkova přání o 20 až 40 mm.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků