Cobra Pathfinder: elegantní horský průvodce

Tunerská firma Cobra se postarala o novou tvář offroadu Pathfinder především masivním rámem z trubek z leštěné oceli na masce vozu, kde se uhnízdily dvě hranaté mlhovky. Další chromované lišty jsou vidět na mohutnějších bočních prazích, na zpětných zrcátkách, na dveřích do zavazadlového prostoru a na dvojité koncovce výfukového systému.

Paket doplňují všudypřítomná velká kola s disky z lehkých slitin o maximálních rozměrech 8,5x20 palců. Zákazník si samozřejmě může vybrat z široké palaty ráfků o velikosti 18 až 20 palců v různých provedeních. O dobrou trakci se starají pneumatiky 255/50 R20. V interiéru jsou doplňky z leštěné oceli a kůže např. na madle ruční brzdy nebo řadící páce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků