Co nového u tří diamantů - část 3.

Třetí novinkou, kterou pro své zákazníky připravil český zástupce automobilky Mitsubishi, je model Space Star Mirage.
Co nového u tří diamantů - část 3.

Přídomek Mirage v názvu modelu značí, že se jedná o akční model. Základem je Space Star ve výbavě Family. Znamená to, že základní výbava je shodná a obsahuje tedy prvky jako ABS s EDB, klimatizaci, multifunkční displej, čelní a boční airbagy.

Provedení Mirage, však má v standardní výbavě i prvky, které jsou ve Family za příplatek. Jedná se například o litá kola, elektricky ovládaná okna předních dveří, el. ovládaná a vyhřívané zpětná zrcátka, centrální dálkové zamykání.

Pod kapotou Mirage může být jeden z dvojice nabízených motorů. Prvním je zážehový čtyřválec 1.6 o výkonu 98 ks a druhým je vznětový čtyřválec 1.9 DI-D o výkonu 102 ks.

Na koupi Space Star Mirage je nutné si připravit Kč 486 400,- pro variantu s benzínovým motorem a Kč 559 400,- se vznětovým motorem. Znamená to, že akční model je cca o 60 000 levnější než stejně vybavený běžný model.

Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků