Co nového u tří diamantů - část 3.

Třetí novinkou, kterou pro své zákazníky připravil český zástupce automobilky Mitsubishi, je model Space Star Mirage.
Co nového u tří diamantů - část 3.

Přídomek Mirage v názvu modelu značí, že se jedná o akční model. Základem je Space Star ve výbavě Family. Znamená to, že základní výbava je shodná a obsahuje tedy prvky jako ABS s EDB, klimatizaci, multifunkční displej, čelní a boční airbagy.

Provedení Mirage, však má v standardní výbavě i prvky, které jsou ve Family za příplatek. Jedná se například o litá kola, elektricky ovládaná okna předních dveří, el. ovládaná a vyhřívané zpětná zrcátka, centrální dálkové zamykání.

Pod kapotou Mirage může být jeden z dvojice nabízených motorů. Prvním je zážehový čtyřválec 1.6 o výkonu 98 ks a druhým je vznětový čtyřválec 1.9 DI-D o výkonu 102 ks.

Na koupi Space Star Mirage je nutné si připravit Kč 486 400,- pro variantu s benzínovým motorem a Kč 559 400,- se vznětovým motorem. Znamená to, že akční model je cca o 60 000 levnější než stejně vybavený běžný model.

Klepněte pro větší obrázek

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků