Co nového u tří diamantů - část 2.

Včera jsme se zaměřili na Pajero Pinin Wagon a dnes si povíme o další novinky pro příští modelový rok.
Co nového u tří diamantů - část 2.

Pajero Pick-Up (nebo chcete-li Mitsubishi L200) patří v patnácti evropských zemích k nejoblíbenějším automobilů své třídy. Svým zákazníkům nabízí nyní lehký facelift. Úpravy dodaly automobilu ještě větší optickou robustnost. Největší podíl na tom má přepracovaná maska chladiče a design předního nárazníku. Dobrý prvkem, z estetického hlediska, jsou i přední čiré světlomety.

Pajero Pick-Up je dodáváno s jednoduchou kabinou, kabinou typu Club a dvojitou kabinou. Na trhu jsou dvě verze výbavy: GL a GLS. První je vybavena posilovačem řízení, imobilizérem, systémem rychlého žhavení, vyhříváním zadního okna a dalšími prvky, například airbagem řidiče. V provedení GLS najdeme nabíc i nová komfortní sedadla, ABS, airbag spolujezdce, kola z lehké slitiny, elektricky ovládaná zpětná zrcátka a dokonce i automatickou klimatizaci.

Pod kapotou Pick-Up najdeme upravenou verzi známého dva a půl litrového dieselu o výkonu 115 ks. Ve srovnání z předchozí modifikací stoupl výkon o 15 ks, tedy na již zmíněných 115 ks. Točivý moment vrcholí při 2 000 ot./min hodnotou 200 Nm. Mitsubishi tak vyslyšelo poměrně častou připomínku na nedostatečný výkon motoru při silniční jízdě.

Mitsubishi Pajero Pick-Up stojí na české trhu v základním provedení Kč 739 100,- vč. DPH. Cena bez DPH je Kč 605 800,-.

Nejlepší provedení s dvojitou kabinou ve výbavě GLS stojí Kč 1 032 500,- vč. DPH (Kč 846 300,-)

Klepněte pro větší obrázek

 


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků