Co jsou zač luxusní auta z miliardové razie v Praze? Jedním z nich jezdí i Leoš Mareš!

Sedm luxusních automobilů a řada luxusních hodinek jsou jenom špičkou ledovce.

Kriminalisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu provedli 18. února rozsáhlou operaci, týkající se společnosti J.O. Investment s.r.o. Ta měla v minulosti neoprávněně a soustavně nabízet investice na světových burzách. Kriminalisté ovšem došli k závěru, že organizátor a jeho dva společníci žádnou investiční činnost nevykonávali.

Těchto 20 motorů obejděte v bazaru širokým obloukem

Těchto 20 motorů obejděte v bazaru širokým obloukem

Místo toho měli vylákané finanční prostředky používat k vlastní potřebě. Že si podvodníci uměli získané peníze užívat, dokazuje i výčet movitého i nemovitého majetku, jehož celková hodnota přesáhla jednu miliardu korun. Majetek byl organizátorům zabaven a nyní jim hrozí až deset let vězení.

K zajištěným hodnotám patří i zlato, stříbro a velké množství hotovosti. Luxusních doplňků se organizátoři také nebáli. Při zajišťování se našly šperky a řada luxusních hodinek renomovaných značek, mezi které patří například Rolex Yacht-Master nebo i legendární model značky Audemars Piguet, jehož hodnota přesahuje částku 800 tisíc korun.

Nejhůře parkující auta v Česku: Drzost těchto řidičů nezná hranic!

Nejhůře parkující auta v Česku: Drzost těchto řidičů nezná hranic!

Nouze samozřejmě nebyla ani o luxusní vozy. Jednalo se o modré německé kupé BMW M4 v nejostřejší verzi CS, jehož pořizovací cena přesahuje tři miliony korun, luxusní italské SUV Maserati Levante SQ4 za necelé dva miliony korun, luxusní kabriolet Mercedes-Benz třídy S s cenovkou od čtyř milionů korun či italský supersport Ferrari 488 jehož hodnota přesahuje pět milionů korun.

Nová Škoda Octavia dostala vychytávku, která pomůže v boji proti pirátům silnic

Nová Škoda Octavia dostala vychytávku, která pomůže v boji proti pirátům silnic

Na vrcholu zabavených luxusních automobilů stojí SUV Rolls-Royce Cullinan, které je určené pro tu nejváženější smetánku. Jedno takové vlastní i český moderátor Leoš Mareš. O jeho vůz ale nejde, jak dokazuje i jiné vnitřní obložení. Cena takového vozu hravě přesáhne hranici patnácti milionů korun. Automobilovou sbírku uzavírá aktuální verze cestovního vozu Bentley Continental a Ferrari GTC4 Lusso, které umí dosáhnout maximální rychlosti 335 km/h.

Leoš Mareš a jeho Rolls-Royce:

Vylepšené Mini SE Countryman nás fakt bavilo! Tříválec do zásuvky má síly až až

Mini Cooper SE Countryman All4

Jen pár desítek hodin před tím, než Česká republika na vládním semaforu zčervenala, jsme si stihli odskočit do Německa na projížďku s vylepšeným plug-in hybridním Mini Countryman. A ta jízda fakt stála za to!

26.  9.  2020 | Jan Mička | 15 příspěvků
TEST Peugeot e-208 GT 100 kW: Cizelace městského auta pro nadšence

Peugeot e-208 GT

Peugeot 208 se prodává i v elektrické variantě. Zkusili jsme si kousek v nejvyšší výbavě GT.

24.  9.  2020 | Vladimír Kadera | 13 příspěvků
Nový Hyundai i20 může vzbudit poprask! Řídili jsme prototyp s litrovým motorem

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Nový Hyundai i20 je očekávaným soupeřem fabie a spol. Přijede až v říjnu, my už jsme jej ale exkluzivně vyzkoušeli.

20.  9.  2020 | Jiří BaborskýOndřej Mára | 47 příspěvků