Clarkson se dal na farmaření. Nové díly The Grand Tour totiž budou mít zpoždění

Jeremy Clarkson na svém Twitteru potvrdil, že očekávaný druhý díl čtvrté série již mají téměř připravený.

Oblíbený britský moderátor Jeremy Clarkson oznámil, že si společně s kolegy dá od automobilové zábavy pauzu. Show The Grand Tour, kterou moderuje společně s Richardem Hammondem a Jamesem Mayem, totiž utrpěla při vypuknutí koronaviru, který velmi omezuje cestování nutné pro natáčení velkých roadtripů.

Nový speciál The Grand Tour má premiéru už dnes. Podívejte se na druhou upoutávku

Nový speciál The Grand Tour má premiéru už dnes. Podívejte se na druhou upoutávku

Pro pořad je to o to horší, že současná čtvrtá řada se již vzdala části ve studiu a přichází pouze ve formě cestopisných filmů. První díl řady (Sea Men), pojednával o cestování v lodích napříč Vietnamem a Kambodžou. Další díl by se měl odehrávat na Madagaskaru, kde byl štáb zastižen například s těžce upraveným Bentley Continental GT do terénu již v listopadu minulého roku.

Clarkson na svém Twitteru uvedl, že jeden díl (pravděpodobně ten z Madagaskaru) již mají připravený a brzy vyjde. Jakmile se prý situace okolo viru uklidní, vyrazí s kolegy natočit další dva. Těžko říct, o čem zatím budou. Témata dílů se tvůrcům daří držet pod pokličkou do poslední chvíle.

Jeremy Clarkson zvolil svá auta roku. Milovaný hulvát si umí obhájit snad všechno

Jeremy Clarkson zvolil svá auta roku. Milovaný hulvát si umí obhájit snad všechno

Světoznámý moderátor mezitím rozjel farmu, ze které dokonce prodává vlastní výrobky. Jeho radosti a strasti uvidí fanoušci v rámci pořadu I Bought a Farm (koupil jsem si farmu), který bude vysílaný na Amazon Prime. Ani jeho kolegové ale nezahálejí. Richard Hammond má vlastní pořad o obřích stavbách a James May zase o Japonsku.

Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

dnes | Lukáš Prejzek | 3 příspěvky
Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

6.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 30 příspěvků
Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

4.  8.  2020 | Stanislav Kolman | 81 příspěvků