Clarkson se dal na farmaření. Nové díly The Grand Tour totiž budou mít zpoždění

Jeremy Clarkson na svém Twitteru potvrdil, že očekávaný druhý díl čtvrté série již mají téměř připravený.

Oblíbený britský moderátor Jeremy Clarkson oznámil, že si společně s kolegy dá od automobilové zábavy pauzu. Show The Grand Tour, kterou moderuje společně s Richardem Hammondem a Jamesem Mayem, totiž utrpěla při vypuknutí koronaviru, který velmi omezuje cestování nutné pro natáčení velkých roadtripů.

Nový speciál The Grand Tour má premiéru už dnes. Podívejte se na druhou upoutávku

Nový speciál The Grand Tour má premiéru už dnes. Podívejte se na druhou upoutávku

Pro pořad je to o to horší, že současná čtvrtá řada se již vzdala části ve studiu a přichází pouze ve formě cestopisných filmů. První díl řady (Sea Men), pojednával o cestování v lodích napříč Vietnamem a Kambodžou. Další díl by se měl odehrávat na Madagaskaru, kde byl štáb zastižen například s těžce upraveným Bentley Continental GT do terénu již v listopadu minulého roku.

Clarkson na svém Twitteru uvedl, že jeden díl (pravděpodobně ten z Madagaskaru) již mají připravený a brzy vyjde. Jakmile se prý situace okolo viru uklidní, vyrazí s kolegy natočit další dva. Těžko říct, o čem zatím budou. Témata dílů se tvůrcům daří držet pod pokličkou do poslední chvíle.

Jeremy Clarkson zvolil svá auta roku. Milovaný hulvát si umí obhájit snad všechno

Jeremy Clarkson zvolil svá auta roku. Milovaný hulvát si umí obhájit snad všechno

Světoznámý moderátor mezitím rozjel farmu, ze které dokonce prodává vlastní výrobky. Jeho radosti a strasti uvidí fanoušci v rámci pořadu I Bought a Farm (koupil jsem si farmu), který bude vysílaný na Amazon Prime. Ani jeho kolegové ale nezahálejí. Richard Hammond má vlastní pořad o obřích stavbách a James May zase o Japonsku.

TEST RAM 1500 Longhorn 5.7 V8 HEMI: Hustý pracant i Rolls-Royce zároveň

RAM 1500 Longhorn HEMI

Americká auta jsou na českých silnicích stále docela úkazem. Jasným králem mezi nimi je RAM 1500, který jsme vyzkoušeli v kovbojské výbavě Longhorn a s pořádným motorem V8 pod kapotou!

5.  4.  2020 | Vladimír Kadera | 81 příspěvků
TEST Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG 1st Edition: Sesazený král Evropy vrací úder

Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG

Přestože se nový Volkswagen Golf tváří jako ten minulý, ve skutečnosti prošel komplexní proměnou. Spoléhá na elektrifikaci a přijel se zcela novým pojetím interiéru. Všechno to přináší zajímavé výhody, ale také jisté nevýhody.

1.  4.  2020 | Jan Mička | 60 příspěvků
Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 147 příspěvků