Citroën rozšiřuje nabídku Xsary Picasso s odpočtem DPH

Citroën rozšiřuje nabídku modelů s možností odpočtu DPH o verzi Xsara Picasso N1 v pětimístném provedení. Doposud bylo možné tento model koupit pouze v čtyřmístném uspořádání s integrovaným chladicím boxem. Prodej Citroënu Xsara Picasso ve verzi N1 s odpočtem DPH v roce 2004 přesáhl 25 procent. Přestavba ne běžné pětimístné provedení bude možná ve verzích se zážehovým motorem 1.8 16V (85 kW / 117 k).

Součástí přestavby je instalace posuvné dělicí přepážky za zadní sedadla a zaslepení zadních bočních oken bezpečnostní fólií. Cena přestavby činí 18 000 Kč vč. DPH. Všechny ostatní modely Xsara Picasso, jsou nadále nabízeny s možností přestavby na verzi N1 ve čtyřmístném uspořádání interiéru. Místo prostředního sedadla ve druhé řadě je instalován chladící box s loketními opěrkami pro cestující na krajních sedadlech.

Součástí ceny přestavby je instalace dělicí přepážky za zadní sedadla a zaslepení zadních bočních oken bezpečnostní fólií. Citroën nabízí možnost přestavby na užitkovou verzi N1 také u modelů Berlingo, C5, C8 a Jumpy ve smíšené pěti až šestimístné verzi FlexiVan.

Zdroj: Citroën

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků