Citroën rozšiřuje nabídku Xsary Picasso s odpočtem DPH

Citroën rozšiřuje nabídku modelů s možností odpočtu DPH o verzi Xsara Picasso N1 v pětimístném provedení. Doposud bylo možné tento model koupit pouze v čtyřmístném uspořádání s integrovaným chladicím boxem. Prodej Citroënu Xsara Picasso ve verzi N1 s odpočtem DPH v roce 2004 přesáhl 25 procent. Přestavba ne běžné pětimístné provedení bude možná ve verzích se zážehovým motorem 1.8 16V (85 kW / 117 k).

Součástí přestavby je instalace posuvné dělicí přepážky za zadní sedadla a zaslepení zadních bočních oken bezpečnostní fólií. Cena přestavby činí 18 000 Kč vč. DPH. Všechny ostatní modely Xsara Picasso, jsou nadále nabízeny s možností přestavby na verzi N1 ve čtyřmístném uspořádání interiéru. Místo prostředního sedadla ve druhé řadě je instalován chladící box s loketními opěrkami pro cestující na krajních sedadlech.

Součástí ceny přestavby je instalace dělicí přepážky za zadní sedadla a zaslepení zadních bočních oken bezpečnostní fólií. Citroën nabízí možnost přestavby na užitkovou verzi N1 také u modelů Berlingo, C5, C8 a Jumpy ve smíšené pěti až šestimístné verzi FlexiVan.

Zdroj: Citroën

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků