Citroen přichystal na blížící se Autotec představení nového Jumperu

Již jen dny zbývají do zahájení dalšího ročníku brněnského autosalonu Autotec, který je zaměřen na užitkové a nákladní vozy. Jedním z tradičních vystavovatelů je také automobilka Citroen, kterou najdete na svém klasickém místě v pavilonu V.

Na stánku Citroenu najdete kompletní modelovou řadu užitkových vozů, tedy C2 Entreprise, Jumpy furgon, Jumpy Flexivan, Berlingo furgon a osobní vozy v přestavbě N1 - C5 Break, C8, Xsara Picasso a osobní Berlingo N1. Mimo tyto modely však přichystal Citroen i několik novinek, které vycházejí z těchto modelů.

Nejvýznamnější novinkou však bude česká premiéra nového lehkého užitkového vozu Jumper a to v několika verzích. Mezi další významné novinky budou patřit vozy Berlingo a Citroen C3, které jsou přestavěny na spalování zemního plynu. Dále se zde objeví Berlingo ve verzi Pick-up a valník.

Tip: Podrobné představení nové generace Jumperu si můžete přečíst zde.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 87 příspěvků