Citroen přichystal na blížící se Autotec představení nového Jumperu

Již jen dny zbývají do zahájení dalšího ročníku brněnského autosalonu Autotec, který je zaměřen na užitkové a nákladní vozy. Jedním z tradičních vystavovatelů je také automobilka Citroen, kterou najdete na svém klasickém místě v pavilonu V.

Na stánku Citroenu najdete kompletní modelovou řadu užitkových vozů, tedy C2 Entreprise, Jumpy furgon, Jumpy Flexivan, Berlingo furgon a osobní vozy v přestavbě N1 - C5 Break, C8, Xsara Picasso a osobní Berlingo N1. Mimo tyto modely však přichystal Citroen i několik novinek, které vycházejí z těchto modelů.

Nejvýznamnější novinkou však bude česká premiéra nového lehkého užitkového vozu Jumper a to v několika verzích. Mezi další významné novinky budou patřit vozy Berlingo a Citroen C3, které jsou přestavěny na spalování zemního plynu. Dále se zde objeví Berlingo ve verzi Pick-up a valník.

Tip: Podrobné představení nové generace Jumperu si můžete přečíst zde.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků