Citroën Musketier C2 VTS: d´Artagnan se 166 koníky

S Citroënem C2 VTS v kabátku od tunerské firmy Musketier určitě zaujmete široké okolí. Karosářský kit obsahuje všechny prvky, které se na voze standardně upravují: nový přední spoiler, změněná maska se zvětšenými otvory pro přístup vzduchu, upravené přední i zadní světlomety, širší boční prahy, oplechování zádě se dvěma chromovanými koncovkami výfuku a nechybí střešní přítlačné křídlo.

Co se týče ladění motoru, i tady je citelně znát zásah firmy Musketier. Sériový výkon (90 kW/6 500 ot.) se díky změněnému sání, novému výfukovému systému a dalším úpravám vyšplhal až na 122 kW (166 k). Pětistupňová manuální převodovka přenáší výkon na přední nápravu, kde jsou 16palcová kola s pneumatikami o rozměrech 225/40.

Tip: Přečtěte si test Citroënu C2 VTS.

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků