Citroën Musketier C2 VTS: d´Artagnan se 166 koníky

S Citroënem C2 VTS v kabátku od tunerské firmy Musketier určitě zaujmete široké okolí. Karosářský kit obsahuje všechny prvky, které se na voze standardně upravují: nový přední spoiler, změněná maska se zvětšenými otvory pro přístup vzduchu, upravené přední i zadní světlomety, širší boční prahy, oplechování zádě se dvěma chromovanými koncovkami výfuku a nechybí střešní přítlačné křídlo.

Co se týče ladění motoru, i tady je citelně znát zásah firmy Musketier. Sériový výkon (90 kW/6 500 ot.) se díky změněnému sání, novému výfukovému systému a dalším úpravám vyšplhal až na 122 kW (166 k). Pětistupňová manuální převodovka přenáší výkon na přední nápravu, kde jsou 16palcová kola s pneumatikami o rozměrech 225/40.

Tip: Přečtěte si test Citroënu C2 VTS.

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 17 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 31 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků