Citroen C5 s novým a výkonným naftovým motorem

Stejně jako Peugeot u svého modelu 407 (celá zpráva), nasadí i Citroen do svého modelu C5 naftový motor HDI o objemu 2,2 litru. Ten bude u Citroenu naladěn na 127 kW (173 k), což je o 2 kW více, než u Peugeotu. Motor dostane ve standardu filtr pevných částic a šestistupňovou manuální převodovku. C5 s ním zrychlí na stovku za 8,5 sekundy a dosáhne maximální rychlosti 222 km/h. Udávaná spotřeba činí 8,1 litru nafty ve městě, 5,1 mimo město a 6,1 v kombinovaném provozu. Česká cena cé-pětky s tímto agregátem zatím není známa.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 2 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků