Citroen C4 sedan brzy možná i u nás

Již v únoru minulého roku jsme vás informovali o nové verzi Citroenu C4. Pro čínský trh připravila francouzská automobilka model C4 i ve verzi sedan. Model s názvem C-Triomphe se na trhu vcelku úspěšně prosadil a automobilka tak pokračuje v tažení i po dalších světadílech.

Tip: Představení Citroenu C-Triomphe naleznete zde.

Poté, co uvedla tento model na jihoamerickém kontinentu chystá se další krok. Na počátku příštího roku zamíří tento model i do Evropy. V počátku bude určen pro země sedanům zaslíbené, jako je Španělsko, Portugalsko, Řecko a Turecko a poté zamíří tento model i do dalších destinací.

I když se loni po uvedení tohoto modelu rozšířily zvěsti, že se C4 sedan objeví i u nás, tato informace není prozatím oficiálně potvrzena. Citroen chce tento model prodávat v zemích, kde jsou sedany oblíbené a mezi tyto Česko tak docela nepatří. Každopádně naděje umírá poslední.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Citroen C4 sedan

 

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků