Citroen C4 sedan brzy možná i u nás

Již v únoru minulého roku jsme vás informovali o nové verzi Citroenu C4. Pro čínský trh připravila francouzská automobilka model C4 i ve verzi sedan. Model s názvem C-Triomphe se na trhu vcelku úspěšně prosadil a automobilka tak pokračuje v tažení i po dalších světadílech.

Tip: Představení Citroenu C-Triomphe naleznete zde.

Poté, co uvedla tento model na jihoamerickém kontinentu chystá se další krok. Na počátku příštího roku zamíří tento model i do Evropy. V počátku bude určen pro země sedanům zaslíbené, jako je Španělsko, Portugalsko, Řecko a Turecko a poté zamíří tento model i do dalších destinací.

I když se loni po uvedení tohoto modelu rozšířily zvěsti, že se C4 sedan objeví i u nás, tato informace není prozatím oficiálně potvrzena. Citroen chce tento model prodávat v zemích, kde jsou sedany oblíbené a mezi tyto Česko tak docela nepatří. Každopádně naděje umírá poslední.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Citroen C4 sedan

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků