Citroen C4 sedan brzy možná i u nás

Již v únoru minulého roku jsme vás informovali o nové verzi Citroenu C4. Pro čínský trh připravila francouzská automobilka model C4 i ve verzi sedan. Model s názvem C-Triomphe se na trhu vcelku úspěšně prosadil a automobilka tak pokračuje v tažení i po dalších světadílech.

Tip: Představení Citroenu C-Triomphe naleznete zde.

Poté, co uvedla tento model na jihoamerickém kontinentu chystá se další krok. Na počátku příštího roku zamíří tento model i do Evropy. V počátku bude určen pro země sedanům zaslíbené, jako je Španělsko, Portugalsko, Řecko a Turecko a poté zamíří tento model i do dalších destinací.

I když se loni po uvedení tohoto modelu rozšířily zvěsti, že se C4 sedan objeví i u nás, tato informace není prozatím oficiálně potvrzena. Citroen chce tento model prodávat v zemích, kde jsou sedany oblíbené a mezi tyto Česko tak docela nepatří. Každopádně naděje umírá poslední.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Citroen C4 sedan

 

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků