Citroen C4 Picasso Lounge, luxus v malém balení

Francouzský Citroen připravil speciální výbavu pro svůj malý model C4 Picasso. Ta ponese název Lounge a zákazník si bude moci dopřát opravdového komfortu. Vše je totiž podřízeno jen a jen jemu.

Základní myšlenkou modelu Lounge je, aby měli všichni dostatek místa. Proto disponuje tento model jen čtyřmi sedačkami, které jsou na druhou stranu opravdu plnohodnotné. Zadní řada byla posunuta trochu dozadu a tím byl získán opravdu bohatý prostor.

Jak se můžete navíc přesvědčit z fotografií, na luxusních prvcích, s ohledem na segment, se opravdu nešetřilo. Pravá kůže v černé barvě, která jsou obšita světlou nití, multimediální DVD centrum s LCD panely na opěrkách předních sedaček, maximální výbava, která nabízí téměř vše potřebné a mnoho dalšího zpříjemní jízdu.

Exteriér vozu pak doznal jen drobných změn. Mimo logo Lounge na sloupku, dostal tento model i 18" kola z lehké slitiny, zatmavená okna a naftový motor 2,0 HDI o výkonu 100 kW (136 k).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Citroen C4 Picasso Lounge

 

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků