Citroen C4 Picasso Lounge, luxus v malém balení

Francouzský Citroen připravil speciální výbavu pro svůj malý model C4 Picasso. Ta ponese název Lounge a zákazník si bude moci dopřát opravdového komfortu. Vše je totiž podřízeno jen a jen jemu.

Základní myšlenkou modelu Lounge je, aby měli všichni dostatek místa. Proto disponuje tento model jen čtyřmi sedačkami, které jsou na druhou stranu opravdu plnohodnotné. Zadní řada byla posunuta trochu dozadu a tím byl získán opravdu bohatý prostor.

Jak se můžete navíc přesvědčit z fotografií, na luxusních prvcích, s ohledem na segment, se opravdu nešetřilo. Pravá kůže v černé barvě, která jsou obšita světlou nití, multimediální DVD centrum s LCD panely na opěrkách předních sedaček, maximální výbava, která nabízí téměř vše potřebné a mnoho dalšího zpříjemní jízdu.

Exteriér vozu pak doznal jen drobných změn. Mimo logo Lounge na sloupku, dostal tento model i 18" kola z lehké slitiny, zatmavená okna a naftový motor 2,0 HDI o výkonu 100 kW (136 k).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Citroen C4 Picasso Lounge

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 17 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků