Citroën C1, Peugeot 107 a Toyota Aygo už příští týden

Ve středu bude oficiálně „odtajněna“ podoba všech minivozů, které se začínají vyrábět v kolínské továrně koncernu PSA a Toyoty. Půjde o Citroën C1, Peugeot 107 a Toyotu Aygo; všechny modely budou mít společný základ, lišit se budou jen v detailech exteriéru (a možná v drobnostech v interiéru).

Už dříve jsme zveřejnili obrázek možné podoby C1, nyní přidáváme další, který proběhl francouzským tiskem. Délka vozů by neměla přesáhnout 3,5 metru, nebude chybět druhá dvojice dveří. Cena novinky bude na západních trzích položena mezi 7 500-8 000 eur. U nás jsou obvykle vozy o něco levnější, lze tedy předpokládat, že trio C1/107/Aygo bude v základu stát okolo dvouset tisíc.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sklon zádi vozu na obou obrázcích se poněkud liší; do zveřejnění oficiální podoby ale zbývá už jen několik dní, takže vydržme

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků