Citroën C1, Peugeot 107 a Toyota Aygo už příští týden

Ve středu bude oficiálně „odtajněna“ podoba všech minivozů, které se začínají vyrábět v kolínské továrně koncernu PSA a Toyoty. Půjde o Citroën C1, Peugeot 107 a Toyotu Aygo; všechny modely budou mít společný základ, lišit se budou jen v detailech exteriéru (a možná v drobnostech v interiéru).

Už dříve jsme zveřejnili obrázek možné podoby C1, nyní přidáváme další, který proběhl francouzským tiskem. Délka vozů by neměla přesáhnout 3,5 metru, nebude chybět druhá dvojice dveří. Cena novinky bude na západních trzích položena mezi 7 500-8 000 eur. U nás jsou obvykle vozy o něco levnější, lze tedy předpokládat, že trio C1/107/Aygo bude v základu stát okolo dvouset tisíc.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sklon zádi vozu na obou obrázcích se poněkud liší; do zveřejnění oficiální podoby ale zbývá už jen několik dní, takže vydržme

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků