Citroën C-Crosser, francouzský teréňák zná české ceny

Francouzská automobilka Citroen konečně zveřejnila základní ceny pro svůj nový SUV model C-Crosser. Jeho prodeje budou u nás zahájeny v nejbližších dnech, a tak se čekalo, s jakými cenami tento vůz přijde na trh.

V počátku se dostaví pouze model s naftovým motorem 2,2 HDI FAP o výkonu 115 kW (160 k). Ten bude přenášet svůj výkon na všechna kola prostřednictvím šestistupňového manuálu a cena za základní verzi je stanovena na 899 000 Kč.

Naftový model na počátku příštího roku doplní i benzínová verze, která bude startovat na částce 799 000 Kč.

Bohužel nejsou v této chvíli známy přehledy výbav a přesnější ceníky. Na stránkách Citroenu je k dispozici pouze rozpis výbavy pro vrcholnou verzi Exclusive, která vás přijde na 1 029 000 Kč. Ovšem u tohoto modelu je ve výbavě téměř vše, co k němu lze pořídit.

Tip: Představení Citroënu C-Crosser.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Citroën C-Crosser

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků