Citroen C-Buggy: studie malého auta pro volný čas

Koncept C-Buggy - malé auto pro volný čas - bude mít svou premiéru právě v Madridu. Osobitá studie s originálními rysy karoserie a ladnými křivkami se nebojí vydat i do terénu.
Citroen C-Buggy: studie malého auta pro volný čas

Na konci minulého roku představil Citroen svou první studii na téma malého auta pro volný čas. Byla to studie C-AirPlay a hlavní vizí tohoto vozu byla optická vzdušnost a blízkost posádky k okolí.

Pro madridský autosalon si francouzská automobilka připravila další studii na stejné téma, nyní však jde o vůz s důrazem na volný čas, které je určeno i mimo silnice. Studie dlouhé přes 3,5 metru si nese jednu velkou zvláštnost - její karosérie se nedočkala lakování. Automobilka také oznámila, že daná studie má mj. představovat ekologicky šetrný vůz a přestože Citroen prozatím neuvedl bližší technické parametry, dá se očekávat nasazení hybridního pohonu.

Dle neoficiálních informací se u Citroenu zvažuje výroba podobného vozu, který má být malým autem pro volný čas a své kořeny bude mít v obou představených studiích.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Citroen C-Buggy
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků