Cirbin V13: auto, nebo motorka?

Ve světě automobilismu se rodí zajímavé počiny a jedním z nich je bezesporu také Cirbin V13. Na první pohled je těžké určit, zda jde o automobil nebo motocykl, správná odpověď je však motocykl.

Cirbin V13 je určen pro dvojici cestujících a jak můžete sami vidět, má tři kola. Poháněno je pouze to zadní, a to řemenem. Agregát o objemu 1250 ccm pochází z dílen Harley Davidson a svou sílu posílá na zadní kolo skrze pětistupňovou sekvenční převodovku.

Zajímavě tvarovaná karoserie ukrývá lehký a pevný rám, který má pomoci ochránit posádku při případném nárazu. Vůz je plně vybaven pro jízdu na komunikacích a nechybí ani věci jako světla pro denní svícení. Cena tříkolky byla stanovena na 40 tisíc dolarů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Cirbin V13

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků