Čínský obchodník nabízel falsa českých výrobků přímo na Autotecu

Drzost čínských obchodníků s falsifikáty českých výrobků nezná hranic. Na právě probíhajícím autosalonu Autotec v Brně, byl odhalen čínský vystavovatel, který nabízel zapalovací svíčky. Na tom by nebylo nic zvláštního, ale ve svém stánku měl zboží české společnosti Brisk. Česká společnost Brisk, která má na Autotecu také svou expozici, byla na tohoto obchodníka upozorněna a po kontrole dospěli zástupci společnosti k tomu, že se jedná o falsifikáty. Zástupci Brisku proto ihned přivolali Českou obchodní inspekci a Policii ČR, která čínského vystavovatele zadržela a zboží zabavila. Poté se prokázalo, že se skutečně jedná o falsifikáty a jak sám čínský obchodník uvedl, byly vyrobeny v Číně.

Dá se pochopit, když někdo vyrábí napodobeniny, které poté šíři ve světě, ale že někdo přijde s falsifikáty na výstavu, kde má expozici i postižená firma, to jsme tu ještě neměli. Možná se v brzké době dočkají české společnosti toho, že k nim přijde zástupce čínské firmy, který jim nabídne odprodej již hotových výrobků, které budou totožné s těmi, které česká firma vyrábí...

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků