Svět motorů  Zdroj: Svět motorů TV
Svět motorů  Zdroj: Svět motorů TV
Svět motorů  Zdroj: Svět motorů TV
Svět motorů  Zdroj: Svět motorů TV
9
Fotogalerie

Čínský luxus, zážitkový autobus a motorka pro dobrodruhy: Sledujte nový Svět motorů!

Už dnes ve 20:30 odvysílá stanice Nova Action další díl televizního Světa motorů.

Další díl televizního Světa motorů se opět chystá na vaše obrazovky. Na co se můžete těšit? V testech nových aut si ukážeme dva zcela odlišné stroje. Vláďa Kadera se podívá na Peugeot 208. Francouzské hatchbacky dříve dobře jezdily, platí to i dnes? To si v tomto díle všechno řekneme, a možná i skočíme na zadní sedačky. Dalším novým autem je Voyah Dream, luxusní MPV z Číny. Je to pořádný macek!

Ze dvou stop přesedlá Kamil Holán do jedné. Náš motocyklový závodník se podívá na zoubek novému Moto Guzzi Stelvio s novou koncepcí motoru. Aby to ale nebylo jen o akčních záběrech, vrátíme se na zem a přineseme spoustu rad do života. Jednu z nejdůležitějších vám přinese Petr Slováček, poví vám totiž něco o pojištění právní ochrany.

David Šprincl se podívá na současné trendy ve financování aut. Pomůže vám tak vyznat se v možnostech, jak nové auto získat a nepoložit celý balík na futro. No a Martin Karlík vyrazí za zážitky, podívá se totiž na luxusní autobus, který vypadá spíše jako byt někde v movité čtvrti. S tímhle bytem si ale klidně můžete dojet k vodě.

Takže nezapomeňte, dnes ve 20:30 na televizní stanici Nova Action. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit také reprízu. Po televizní premiéře každého dílu se můžete na pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Svět motorů TV

Nejpopulárnější český magazín míří na televizní obrazovky! Svět motorů představuje a testuje každý týden novinky na trhu, ale také pečlivě zkouší ojeté vozy, seznamuje vás s výjimečnými stroji, radí v oblasti práva a dopravy a taky neotřele pobaví.

Sledujte na Nova Action a Voyo

Televizní Svět motorů vysílá stanice Nova Action každou středu ve 20:30. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit také reprízu.

Po televizní premiéře každého dílu se můžete na televizní pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Doporučujeme

Články odjinud