Čínské vozy se brzy objeví na českém trhu

Ohlášený vstup čínských výrobců vozů na evropský trh je dnes již skutečností, a tak bylo jen otázkou času, kdy se tyto vozy objeví i v České republice. Poté, co jeden z kandidátů na zastoupení těchto automobilek odstoupil, ohlásila dnes společnost Auto Diskont, že hodlá  prodávat nové vozy čínských výrobců. Společnost zvažuje spolupráci s automobilkami Jingling a Geely Automobile. Dle informací budou ceny nových modelů začínat těsně nad hranicí 100 000 Kč a např. kontroverzní SUV Landwind s dvoulitrovým motorem, automatickou klimatizací, elektrickou výbavou bude k dispozici za cenu pod 450 000 Kč (v Německu stojí 432 000 Kč). Pokud se tedy cenové předpoklady vyplní, začnou evropským automobilkám opravdu krušné časy.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků