Čínská automobilka Brilliance míří na náš trh

První čínská automobilka zahájí oficiální prodeje na našem trhu. Od března příštího roku se u nás začnou prodávat vozy automobilky Brilliance. Ta v současnosti prodává své vozy na vybraných trzích Evropy a přes počáteční obtíže se začíná pomalu prosazovat.

První modelem bude velký sedan Brilliance BS6, který svou délkou 4 880 mm a třemi motory, včetně naftového, bude konkurentem vozů střední až vyšší střední třídy. Zaujme hlavně cenou, která by se měla pohybovat od zhruba 550 do 650 tisíc.

Později by se k nám mělo dostat i nové kupé BC3, které automobilka teprve uvádí na americký trh, takže dojde k určitému zpoždění.

Prozatím nejsou známy žádné další informace o tom, jakým způsobem bude automobilka vozy prodávat a servisovat. Není tedy zřejmé, zda se bude snažit vybudovat ryze vlastní síť dealerů a servisů, nebo se dohodne s některými současnými prodejci, kteří se o prodeje postarají.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Brilliance BS6
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Brilliance BC3 Coupé
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků