Čínská automobilka Brilliance míří na náš trh

První čínská automobilka zahájí oficiální prodeje na našem trhu. Od března příštího roku se u nás začnou prodávat vozy automobilky Brilliance. Ta v současnosti prodává své vozy na vybraných trzích Evropy a přes počáteční obtíže se začíná pomalu prosazovat.

První modelem bude velký sedan Brilliance BS6, který svou délkou 4 880 mm a třemi motory, včetně naftového, bude konkurentem vozů střední až vyšší střední třídy. Zaujme hlavně cenou, která by se měla pohybovat od zhruba 550 do 650 tisíc.

Později by se k nám mělo dostat i nové kupé BC3, které automobilka teprve uvádí na americký trh, takže dojde k určitému zpoždění.

Prozatím nejsou známy žádné další informace o tom, jakým způsobem bude automobilka vozy prodávat a servisovat. Není tedy zřejmé, zda se bude snažit vybudovat ryze vlastní síť dealerů a servisů, nebo se dohodne s některými současnými prodejci, kteří se o prodeje postarají.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Brilliance BS6
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Brilliance BC3 Coupé
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

dnes | Radek Pecák
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků