Číňané umí přetvořit Mercedes E na falešný Maybach. Celý bodykit nestojí moc

Za volantem falešného Maybachu budou určitě vynikat i falešné rolexky na ruce.

Nejnovější Mercedes-Maybach třídy S je nepochybně určen jen pro tu nejbohatší klientelu německé značky, s cenovkou přes 4,2 milionu korun za osmiválcovou verzi a více jak 5,5 milionu za vrcholný dvanáctiválec S 680 4Matic. Kdo by ovšem hleděl pouze na vnější styling opulentní limuzíny a dosáhl pouze na levnější a vskutku normální Mercedes třídy E, nemusí smutnit.

Maybach slaví 100. výročí. Ve speciální edici přijíždí ultra luxusní GLS i třída S

Maybach slaví 100. výročí. Ve speciální edici přijíždí ultra luxusní GLS i třída S

Čínská společnost Carbest totiž nabízí pro třídu E bodykit, který sedan přetvoří do podoby vrcholné limuzíny od Maybachu. Přesněji může působit honosněji současná generace „éčka“ před faceliftem v prodloužené variantě nabízené v Číně a Indii.

Součástí kitu jsou nové nárazníky, maska, chromované lišty a další doplňky. Samozřejmě, aby celek vypadal co nejvěrohodněji, je potřeba standardní třídu E vybavit taky většími chromovanými koly po vzoru Maybachu a dvoubarevných lakem karoserie – který je mimochodem u originálu příplatkem za 393.250 Kč.

Přístrojovka Mercedes Hyperscreen není nový nápad. Předchůdce známe už 25 let

Přístrojovka Mercedes Hyperscreen není nový nápad. Předchůdce známe už 25 let

Přerod třídy E do stylu Maybachu přirozeně nevyjde tak draho. Samotný bodykit nabízí firma za v přepočtu asi 26.000 korun. Zbytek úprav je pak na majiteli vozu. Jak nicméně může vypadat takový falešný Maybach, na to se můžete v porovnání s originálem podívat v galerii. Jeden takto upravený Mercedes třídy E byl nedávno zachycen v provozu v Indii, dokonce s plaketami V12 na předních blatnících.

Mercedes-Benz

Mercedes-Benz je německý výrobce automobilů, autobusů, užitkových a nákladních vozů. Patří do skupiny Daimler AG.

Historie sahá až do roku 1886. Poprvé byla značka Mercedes použita na automobilu v roce 1901, jako Mercedes-Benz v roce 1926.

Mercedes-Benz třídy A • Mercedes-Benz třídy C • Mercedes-Benz třídy E • Mercedes-Benz třídy S • Mercedes-Benz CLA • Mercedes-Benz GLC • Mercedes-Benz GLB-SUV

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST VW Caddy Maxi California 2.0 TDI: Boží chatka na kolech za super peníze

VW Caddy Maxi California 2.0 TDI DSG

Základními lidskými potřebami je mít kde se vyspat, zůstat v teple a najíst se. S Californií to jde snadno a každý den jinde.

24.  10.  2021 | Richard Herbich | 16 příspěvků
Za volantem Chevrolet Corvette C1: Je to kousavá mrcha, nebo pohodlné GT?

Chevrolet Corvette C1

Chevrolet Corvette 1. generace je skutečná kráska. Po nastartování ale vymění něžnost za získání respektu širokého okolí. Je třeba se této nespoutané elegance bát?

23.  10.  2021 | Vladimír Kadera
TEST Mercedes-Benz EQA 250: Zlatíčko do zásuvky jen pro holky? Tak to pozor!

Mercedes-Benz EQA 250

Nejlevnější model rodiny EQ automobilky Mercedes-Benz působí spíše jako auto pro holky. Byla by ale škoda ho takhle povrchně škatulkovat. Obzvláště, když jeho vlastnosti ocení i chlapáci.

22.  10.  2021 | Jan Mička | 6 příspěvků