Čierny deň na slovenských cestách, zomrelo 10 ľudí

19. november bol na slovenských cestách nesmierne tragický. Zmena počasia sprevádzaná snežením očividne vodičov zaskočila, behom pár hodín došlo k trom vážnym dopravným nehodám, pri ktorých zomrelo 10 ľudí a 7 utrpelo vážne zranenia. Nehoda, ktorá si vyžiadala až štyri ľudské životy, sa stala v ranných hodinách pred Žilinou. Vodič kamióna dostal na čerstvo zasneženej vozovke šmyk a náves sa následne skrížil v protismere. Dve osobné autá sa mu už nedokázali vyhnúť.

V úseku, kde sa táto nehoda stala, je cesta extrémne preplnená nákladnou dopravou. Denne tu dochádza k nehodám, k zlepšeniu situácie by mala prispieť diaľnica, ktorá je momentálne vo výstavbe.

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků