Chystáte se na dovolenou?

Pokud pojedete o prázdninách do zajímavých míst naší planety a máte neodolatelný pocit se podělit o svoje zážitky se čtenáři AutoRevue.cz, nažhavte svoje pera, notebooky či kapesní počítače a pošlete nám do redakce článek, kde popíšete automobilový park dané země, poradíte, kam zajet či naopak, co nechat být, popíšete svoje radosti a strasti z cesty. Zajímavé příspěvky (vč. fotografií) budou za honorář otištěny.

Příkladem může být loňská série článku z východního pobřeží USA, kam jsem se vydal s trojicí dalších dobrodruhů:

Jen dodávám, že i letos se vracím „na místo činu“, tentokráte na západní pobřeží a oblast kaňonů, takže se můžete těšit na další seriál.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků