Chystané policejní akce v roce 2005: kompletní přehled

Sesterskému magazínu Finexpert.cz se podařilo získat kompletní přehled policejních dopravních akcí až do konce tohoto roku. Např. v pondělí až pátek 16.-20. května se bude konat dopravně bezpečnostní akce preventivního charakteru s kódovým názvem Jablko-citron, ve středu 25. května se se policisté zaměří na železniční přejezdy a dodržování ustanovení o přechodech pro chodce a ve středu 8. června pak budou hlídat jízdu pod vlivem alkoholu a jiných návykových látek (zaměřeno rovněž na cyklisty).

Kompletní přehled najdete na webu Finexpert.cz.

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 27 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků