Chrysler svolává stovky tisíc vozů do servisů

Americká automobilka Chrysler povolává do servisů přes 832 000 svých vozů Jeep Liberty pro možnou závadu na řízení. U některých vozů tohoto modelu má kulový kloub v přední nápravě tendenci rychle se opotřebovat a poté se uvolnit. Tím by došlo ke ztrátě kontroly nad vozidlem ze strany řidiče.

Do servisů musí všechny verze z let 2002 až 2006. Protože se tento vůz dovážel i do Evropy a také se velmi často dovážel individuálně, platnost této akce je po celém světě. Pokud tedy vlastníte Jeep Liberty z daného období, kontaktujte svého dovozce, případně zastoupení automobilky Chrysler.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 17 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků