Chrysler svolává stovky tisíc vozů do servisů

Americká automobilka Chrysler povolává do servisů přes 832 000 svých vozů Jeep Liberty pro možnou závadu na řízení. U některých vozů tohoto modelu má kulový kloub v přední nápravě tendenci rychle se opotřebovat a poté se uvolnit. Tím by došlo ke ztrátě kontroly nad vozidlem ze strany řidiče.

Do servisů musí všechny verze z let 2002 až 2006. Protože se tento vůz dovážel i do Evropy a také se velmi často dovážel individuálně, platnost této akce je po celém světě. Pokud tedy vlastníte Jeep Liberty z daného období, kontaktujte svého dovozce, případně zastoupení automobilky Chrysler.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků