Chrysler svolává stovky tisíc vozů do servisů

Americká automobilka Chrysler povolává do servisů přes 832 000 svých vozů Jeep Liberty pro možnou závadu na řízení. U některých vozů tohoto modelu má kulový kloub v přední nápravě tendenci rychle se opotřebovat a poté se uvolnit. Tím by došlo ke ztrátě kontroly nad vozidlem ze strany řidiče.

Do servisů musí všechny verze z let 2002 až 2006. Protože se tento vůz dovážel i do Evropy a také se velmi často dovážel individuálně, platnost této akce je po celém světě. Pokud tedy vlastníte Jeep Liberty z daného období, kontaktujte svého dovozce, případně zastoupení automobilky Chrysler.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků