Chrysler s bambusovou podlahou (nové info + fotografie)

Ještě neskončil jeden autosalon a automobilky již zveřejňují, na co se můžeme těšit příště. Chrysler doveze do Toika koncept Akino, který pochází z designerského centra v Kalifornii. Hlavní návrhářkou je paní Akino Tsuchiya. Společně s Chryslerem představili skicu konceptu malého vozu, který má pojmout pět osob. Celý interiér návrhu vychází z přírodních materiálů a stranou tedy jde syntetická podoba. Ve skice se dokonce uvažuje nad podlahou z bambusu a také se speciálním povlakem oken, které zajistí pasažérům soukromí bez snížení viditelnosti zevnitř vozu. Skica a návrh tedy vypadají velmi zajímavě, a tak se můžeme těšit do Tokia, kde bude představen již hotový koncept.

Po nedávném představení skicy futuristického auta, přichází Chrysler i s reálným konceptem. Malé auto pro pět pasažérů s variabilním interiérem a mírně futuristickým designem bude mít délku 3720 mm, šírku 1780 mm, výšku 1600 mm a rozvor bude činit 2410 mm. Chrysler nelení a po představení původní skicy přišel i s konceptem. Koncept určitě zaujme netradičním řešením dveří a otočných sedadel. (Doplněno 5.10.)

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Skica Chrysler Akino

Klepněte pro větší obrázek
designérka Akino Tsuchiya

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Nově představený koncept pro Tokio

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků