Chrysler Crossifre možná v příštím roce opět na scéně

Téměř okamžitě po příchodu společného díla automobilky Chrysler a Mercedes, modelu Crossfire, bylo zřejmé, že tento vůz si nikdo za rámeček nedá. Velmi odvážný design s technikou Mercedesu totiž nezaujal ani odbornou ani laickou veřejnost. A to se podepsalo na mizerných prodejích

Bylo tedy vcelku logické, že neúspěšný vůz bude stažen z výroby a svého nástupce se nedočká. Jenže Chrysler nyní překvapil s informací, že pro příští rok připravil jakýsi facelift, který má pomoci prodat ještě pár dalších kusů.

Dle neoficiálních informací to totiž vypadá, že v příštím roce přijde Crossfire s několika změnami. Ty se budou týkat hlavně výbavy, která by se měla rozšířit a to i ve standardu. Přijít mají také mírné změny designu, ale nic, co by vůz zásadně změnilo.

Zda se jedná jen o první letní kachnu, nebo o realitu, můžeme jen spekulovat. Chrysler je ovšem všeho schopný a po rozchodu s Mercedesem potřebuje nutně prodávat.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků