Chrysler Crossifre možná v příštím roce opět na scéně

Téměř okamžitě po příchodu společného díla automobilky Chrysler a Mercedes, modelu Crossfire, bylo zřejmé, že tento vůz si nikdo za rámeček nedá. Velmi odvážný design s technikou Mercedesu totiž nezaujal ani odbornou ani laickou veřejnost. A to se podepsalo na mizerných prodejích

Bylo tedy vcelku logické, že neúspěšný vůz bude stažen z výroby a svého nástupce se nedočká. Jenže Chrysler nyní překvapil s informací, že pro příští rok připravil jakýsi facelift, který má pomoci prodat ještě pár dalších kusů.

Dle neoficiálních informací to totiž vypadá, že v příštím roce přijde Crossfire s několika změnami. Ty se budou týkat hlavně výbavy, která by se měla rozšířit a to i ve standardu. Přijít mají také mírné změny designu, ale nic, co by vůz zásadně změnilo.

Zda se jedná jen o první letní kachnu, nebo o realitu, můžeme jen spekulovat. Chrysler je ovšem všeho schopný a po rozchodu s Mercedesem potřebuje nutně prodávat.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků