Chrysler Crossifre možná v příštím roce opět na scéně

Téměř okamžitě po příchodu společného díla automobilky Chrysler a Mercedes, modelu Crossfire, bylo zřejmé, že tento vůz si nikdo za rámeček nedá. Velmi odvážný design s technikou Mercedesu totiž nezaujal ani odbornou ani laickou veřejnost. A to se podepsalo na mizerných prodejích

Bylo tedy vcelku logické, že neúspěšný vůz bude stažen z výroby a svého nástupce se nedočká. Jenže Chrysler nyní překvapil s informací, že pro příští rok připravil jakýsi facelift, který má pomoci prodat ještě pár dalších kusů.

Dle neoficiálních informací to totiž vypadá, že v příštím roce přijde Crossfire s několika změnami. Ty se budou týkat hlavně výbavy, která by se měla rozšířit a to i ve standardu. Přijít mají také mírné změny designu, ale nic, co by vůz zásadně změnilo.

Zda se jedná jen o první letní kachnu, nebo o realitu, můžeme jen spekulovat. Chrysler je ovšem všeho schopný a po rozchodu s Mercedesem potřebuje nutně prodávat.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků