Chrysler Crossifre možná v příštím roce opět na scéně

Téměř okamžitě po příchodu společného díla automobilky Chrysler a Mercedes, modelu Crossfire, bylo zřejmé, že tento vůz si nikdo za rámeček nedá. Velmi odvážný design s technikou Mercedesu totiž nezaujal ani odbornou ani laickou veřejnost. A to se podepsalo na mizerných prodejích

Bylo tedy vcelku logické, že neúspěšný vůz bude stažen z výroby a svého nástupce se nedočká. Jenže Chrysler nyní překvapil s informací, že pro příští rok připravil jakýsi facelift, který má pomoci prodat ještě pár dalších kusů.

Dle neoficiálních informací to totiž vypadá, že v příštím roce přijde Crossfire s několika změnami. Ty se budou týkat hlavně výbavy, která by se měla rozšířit a to i ve standardu. Přijít mají také mírné změny designu, ale nic, co by vůz zásadně změnilo.

Zda se jedná jen o první letní kachnu, nebo o realitu, můžeme jen spekulovat. Chrysler je ovšem všeho schopný a po rozchodu s Mercedesem potřebuje nutně prodávat.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků