Chrysler Crossfire se neprodává, jeho výroba se sníží

V Německu montovaný malý sportovní vůz Chrysler Crossfire je daleko za prodejními plány, které měla automobilka při jeho uvedení. Chrysler pročítal s prodeji okolo 30 000 vozů ročně, ovšem realita je zcela jiná. Za loňský rok se prodalo pouze 12 500 těchto vozů, a tak nezbývá než utlumit výrobu. Chrysler tak narazil na malé prodeje v tomto segmentu a to i ve Spojených státech, kde o Crossfire není velký zájem. Trh je přesycen podobnými modely, zejména úspěchem Nissanu 350Z, Mazdy RX-8 a dalších. Chrysler prozatím utlumí výrobu zhruba na polovinu a bude se snažit najít využití pro své výrobní linky. Zda jich využije koncernový Mercedes nebo jiný z koncernu DaimlerChrysler, vedení automobilky prozatím neví.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků