Chrysler bude opět ve ztrátě, přesto slaví

Není ztráta jako ztráta. Ta u koncernu Chrysler je svým způsobem vítána a vedení ji považuje za dobrou zprávu. Ztráta bude totiž výrazně nižší než v předchozích letech a tento trend má pokračovat díky restrukturalizačním opatřením, která mají do roku 2011 přivést celý koncern opět do černých čísel.

Chrysler začne na trh postupně dodávat konkurenceschopné globální vozy, které najdou uplatnění nejen v Americe, ale také na ostatních světových trzích. Vozy mají postupně dostat moderní design, kvalitní zpracování, úsporné a výkonné motory, bohatou výbavu a solidní cenu.

Opatření, která se týkají jak vlastního Chrysleru, tak vlastněných automobilek Jeep a Dodge, se týkají také propuštění části zaměstnanců a celkové reorganizaci výroby.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků