Chrysler bude opět ve ztrátě, přesto slaví

Není ztráta jako ztráta. Ta u koncernu Chrysler je svým způsobem vítána a vedení ji považuje za dobrou zprávu. Ztráta bude totiž výrazně nižší než v předchozích letech a tento trend má pokračovat díky restrukturalizačním opatřením, která mají do roku 2011 přivést celý koncern opět do černých čísel.

Chrysler začne na trh postupně dodávat konkurenceschopné globální vozy, které najdou uplatnění nejen v Americe, ale také na ostatních světových trzích. Vozy mají postupně dostat moderní design, kvalitní zpracování, úsporné a výkonné motory, bohatou výbavu a solidní cenu.

Opatření, která se týkají jak vlastního Chrysleru, tak vlastněných automobilek Jeep a Dodge, se týkají také propuštění části zaměstnanců a celkové reorganizaci výroby.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků