Chrysler bude opět ve ztrátě, přesto slaví

Není ztráta jako ztráta. Ta u koncernu Chrysler je svým způsobem vítána a vedení ji považuje za dobrou zprávu. Ztráta bude totiž výrazně nižší než v předchozích letech a tento trend má pokračovat díky restrukturalizačním opatřením, která mají do roku 2011 přivést celý koncern opět do černých čísel.

Chrysler začne na trh postupně dodávat konkurenceschopné globální vozy, které najdou uplatnění nejen v Americe, ale také na ostatních světových trzích. Vozy mají postupně dostat moderní design, kvalitní zpracování, úsporné a výkonné motory, bohatou výbavu a solidní cenu.

Opatření, která se týkají jak vlastního Chrysleru, tak vlastněných automobilek Jeep a Dodge, se týkají také propuštění části zaměstnanců a celkové reorganizaci výroby.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků