Chrysler 300C lze objednat s LPG v cenové akci

Pro všechny zájemce o americký Chrysler a jeho model 300C je připravena cenová akce na verzi s alternativním pohonem na propan butan. Tato verze je sice určena primárně pro vybrané trhy, ovšem k dodání je do všech zemí EU. LPG systém se nabízí k motorům V6 2,7 a 3,5 litru. U sedanu je v kufru instalována nádrž na 90 litrů a u kombi, neboli Touringu je pak k dispozici 66 litrová toroidní nádrž místo rezervy. Cena za instalaci systému LPG je dočasně snížena na 599 eur (přibližně 18 tis. Kč) u verze sedan a na 859 eur (přibližně 25 tis. Kč) u verze Touring. Ceny jsou uvedeny bez DPH a místních poplatků.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků