Chrysler 300C Long Wheelbase, patnáct centimetrů americké kvality navíc

Americká automobilka Chrysler představí na autosalonu v New Yorku prodlouženou verzi svého modelu 300C. Novinka je určena pro diplomatické sbory, ale také managery, kteří s sebou mají rádi celou kancelář. Prodloužená verze jim nabídne vše, co potřebují.
Chrysler 300C Long Wheelbase, patnáct centimetrů americké kvality navíc

Chrysler potěší věrné zákazníky prodlouženou verzí modelu 300C ve verzi sedan. Novinka dostala podvozek a karosérii prodloužené o 150 mm proti běžnému modelu. Nejde však o pouhé prodloužení. O celou přestavbu se stará externí firma, která dokáže modifikovat interiér zcela dle požadavků zákazníka. Součástí základní nabídky je kompletní multimediální centrum s DVD a LCD panelem, dále satelitní navigace, vícezónová klimatizace, zásuvky pro připojení k internetu a mnoho dalšího.

Chrysler 300C Long Wheelbase je vybaven šestiválcem o objemu 3,5 litru, který dává výkon 184 kW (250 k). Na přání si však může zákazník zvolit i motor HEMI V8 o výkonu 250 kW (340 k).

Cena za základní model nebyla prozatím stanovena, ovšem dle dostupných informací, bude tento model k dostání i ve vybraných zemích Evropské unie.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chrysler 300C Long Wheelbase

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 29 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků