Chrysler 300C Long Wheelbase, patnáct centimetrů americké kvality navíc

Americká automobilka Chrysler představí na autosalonu v New Yorku prodlouženou verzi svého modelu 300C. Novinka je určena pro diplomatické sbory, ale také managery, kteří s sebou mají rádi celou kancelář. Prodloužená verze jim nabídne vše, co potřebují.
Chrysler 300C Long Wheelbase, patnáct centimetrů americké kvality navíc

Chrysler potěší věrné zákazníky prodlouženou verzí modelu 300C ve verzi sedan. Novinka dostala podvozek a karosérii prodloužené o 150 mm proti běžnému modelu. Nejde však o pouhé prodloužení. O celou přestavbu se stará externí firma, která dokáže modifikovat interiér zcela dle požadavků zákazníka. Součástí základní nabídky je kompletní multimediální centrum s DVD a LCD panelem, dále satelitní navigace, vícezónová klimatizace, zásuvky pro připojení k internetu a mnoho dalšího.

Chrysler 300C Long Wheelbase je vybaven šestiválcem o objemu 3,5 litru, který dává výkon 184 kW (250 k). Na přání si však může zákazník zvolit i motor HEMI V8 o výkonu 250 kW (340 k).

Cena za základní model nebyla prozatím stanovena, ovšem dle dostupných informací, bude tento model k dostání i ve vybraných zemích Evropské unie.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chrysler 300C Long Wheelbase

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků