Chrysler 300C a Maybach 57 jako kabrio

Když se do Ameriky dostane luxusní limuzína, vždy se najde bohatý zákazník, co se chce odlišovat od ostatních. Přijde za firmou Newport Convertible Engineering (NCE), její technik vezme pilku na železo a nůžky na plech a z vašeho miláčka udělá progresivní kabriolet. Vítr vás čechrá ve vlasech a profoukne i vaši peněženku, protože například nejnovější úprava Chrysleru 300C stojí 12 500 eur.

Z celé střechy Chrysleru 300C zbyl jen B-sloupek v podobě ochranného oblouku a plátěná střecha. Přepracován byl i rám čelního skla, aby vás při kotrmelci s autem nerozmáčkl jako pomeranč. Další tuning můžeme pozorovat na mřížce chladiče, která dostala chromovanou mřížku nebo na dvacetipalcových chromovaných kolech.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chrysler 300 C jako kabrio

Kdo by chtěl svůj Maybach 57 přestavět na kabrio, ať se staví se 156 000 eur u firmy Genaddi. Dalším připravovaným kouskem, který shodí střechu stane se tak horkým zbožím, bude Bentley Continental GT. Ptáte se, proč někdo chce mít luxusní auto bez střechy? Jde o jistý trend, módní záležitost chcete-li. Jste bohatí? Tak to všem ukažte. To není o závisti nebo vychloubání, to je prostě Amerika.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Bentley Continental GT (nahoře) a Maybach 57 bez střechy

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 11 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 18 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků