Chrysler 300C a Maybach 57 jako kabrio

Když se do Ameriky dostane luxusní limuzína, vždy se najde bohatý zákazník, co se chce odlišovat od ostatních. Přijde za firmou Newport Convertible Engineering (NCE), její technik vezme pilku na železo a nůžky na plech a z vašeho miláčka udělá progresivní kabriolet. Vítr vás čechrá ve vlasech a profoukne i vaši peněženku, protože například nejnovější úprava Chrysleru 300C stojí 12 500 eur.

Z celé střechy Chrysleru 300C zbyl jen B-sloupek v podobě ochranného oblouku a plátěná střecha. Přepracován byl i rám čelního skla, aby vás při kotrmelci s autem nerozmáčkl jako pomeranč. Další tuning můžeme pozorovat na mřížce chladiče, která dostala chromovanou mřížku nebo na dvacetipalcových chromovaných kolech.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chrysler 300 C jako kabrio

Kdo by chtěl svůj Maybach 57 přestavět na kabrio, ať se staví se 156 000 eur u firmy Genaddi. Dalším připravovaným kouskem, který shodí střechu stane se tak horkým zbožím, bude Bentley Continental GT. Ptáte se, proč někdo chce mít luxusní auto bez střechy? Jde o jistý trend, módní záležitost chcete-li. Jste bohatí? Tak to všem ukažte. To není o závisti nebo vychloubání, to je prostě Amerika.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Bentley Continental GT (nahoře) a Maybach 57 bez střechy

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků