Chrysler 300C a Maybach 57 jako kabrio

Když se do Ameriky dostane luxusní limuzína, vždy se najde bohatý zákazník, co se chce odlišovat od ostatních. Přijde za firmou Newport Convertible Engineering (NCE), její technik vezme pilku na železo a nůžky na plech a z vašeho miláčka udělá progresivní kabriolet. Vítr vás čechrá ve vlasech a profoukne i vaši peněženku, protože například nejnovější úprava Chrysleru 300C stojí 12 500 eur.

Z celé střechy Chrysleru 300C zbyl jen B-sloupek v podobě ochranného oblouku a plátěná střecha. Přepracován byl i rám čelního skla, aby vás při kotrmelci s autem nerozmáčkl jako pomeranč. Další tuning můžeme pozorovat na mřížce chladiče, která dostala chromovanou mřížku nebo na dvacetipalcových chromovaných kolech.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chrysler 300 C jako kabrio

Kdo by chtěl svůj Maybach 57 přestavět na kabrio, ať se staví se 156 000 eur u firmy Genaddi. Dalším připravovaným kouskem, který shodí střechu stane se tak horkým zbožím, bude Bentley Continental GT. Ptáte se, proč někdo chce mít luxusní auto bez střechy? Jde o jistý trend, módní záležitost chcete-li. Jste bohatí? Tak to všem ukažte. To není o závisti nebo vychloubání, to je prostě Amerika.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Bentley Continental GT (nahoře) a Maybach 57 bez střechy

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 41 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků