Chrysler 300C a Maybach 57 jako kabrio

Když se do Ameriky dostane luxusní limuzína, vždy se najde bohatý zákazník, co se chce odlišovat od ostatních. Přijde za firmou Newport Convertible Engineering (NCE), její technik vezme pilku na železo a nůžky na plech a z vašeho miláčka udělá progresivní kabriolet. Vítr vás čechrá ve vlasech a profoukne i vaši peněženku, protože například nejnovější úprava Chrysleru 300C stojí 12 500 eur.

Z celé střechy Chrysleru 300C zbyl jen B-sloupek v podobě ochranného oblouku a plátěná střecha. Přepracován byl i rám čelního skla, aby vás při kotrmelci s autem nerozmáčkl jako pomeranč. Další tuning můžeme pozorovat na mřížce chladiče, která dostala chromovanou mřížku nebo na dvacetipalcových chromovaných kolech.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Chrysler 300 C jako kabrio

Kdo by chtěl svůj Maybach 57 přestavět na kabrio, ať se staví se 156 000 eur u firmy Genaddi. Dalším připravovaným kouskem, který shodí střechu stane se tak horkým zbožím, bude Bentley Continental GT. Ptáte se, proč někdo chce mít luxusní auto bez střechy? Jde o jistý trend, módní záležitost chcete-li. Jste bohatí? Tak to všem ukažte. To není o závisti nebo vychloubání, to je prostě Amerika.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Bentley Continental GT (nahoře) a Maybach 57 bez střechy

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků