Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Opičákovi ani jeho spolujezdci se naštěstí nic nestalo. Zánovní 911 GT3 Touring, kterou si Harris pořídil teprve letos, však moc hezky nedopadla.

Velice nepříjemnou nehodu včera zažil motoristický novinář a současný moderátor Top Gearu Chris Harris. Podle BBC měl Harris poblíž městečka Tintern ve Walesu řídit své vlastní Porsche 911 GT3 Touring, když se střetl s řidičem pick-upu, který se na silnici zrovna otáčel. Svědci nehody tvrdí, že černé Porsche narazilo do strany pick-upu.

Účastníkům nehody se naštěstí nic nestalo. S Harrisem byl prý v autě ještě výkonný ředitel magazínu Top Gear, se kterým britský novinář v tu chvíli připravoval nový materiál pro časopis. Nehoda se tedy neudála během natáčení televizní show.

Výsledky spolehlivosti TÜV: Porsche 911 vítězí v každém věku, Hyundai i20 překvapil

Výsledky spolehlivosti TÜV: Porsche 911 vítězí v každém věku, Hyundai i20 překvapil

Na svém Twitteru Harris zmínil, že není viníkem nehody a policie již vyloučila příliš vysokou rychlost jako příčinu střetu. Na otáčející pick-up totiž přezdívaný „Opičák“ narazil v zatáčce a neměl žádnou šanci vyhnout se mu.

Ačkoliv nehodu Harris okomentoval slovy „Nikdo nebyl zraněn, auta jsou nahraditelná.“, pro novináře musí být incident o to smutnější, neboť si nové Porsche 911 GT3 Touring pořídil teprve letos v únoru a na sociálních sítích jej neustále vychvaloval. Jediná zveřejněná fotka ukazuje, že z nehody auto nevyšlo zrovna pěkně.

Top Gear opět mění složení moderátorů. Přichází hned dvě nové tváře

Top Gear opět mění složení moderátorů. Přichází hned dvě nové tváře

Jen pro připomenutí, nová 26. série pořadu Top Gearu bude mít premiéru na začátku příštího roku, a to ještě s dosavadní trojkou moderátorů Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid. Poté již Harrise doplní nováčci Paddy McGuinness a Freddie Flintoff. O změnách ve složení jsme ostatně již informovali.

Minitest Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet 4×4: Pořád jako pírko!

Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet 4×4 (minitest)

Aktuální Vitara už nějakou dobu spoléhá výlučně na benzínové turbomotory a nedávno k nim nově přibylo i více bezpečnostních systémů. Jak jezdí se čtrnáctistovkou, manuálem a pohonem všech kol?

13.  12.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Nissan Altima 2.5 CVT SV: Mnohem lepší, než se může zdát

Nissan Altima 2.5 CVT SV (minitest)

Větší japonské sedany Evropa téměř ignoruje, z vlastní zkušenosti z amerických cest vám ale můžeme říci, že je to docela škoda. Třeba Nissan Altima je skvělý vůz s neskutečnou spotřebou!

11.  12.  2018 | Miro Mihálik | 67 příspěvků
Minitest Mini Cooper S E Countryman All4: Nabíjejte, jinak smysl nedává

Mini Cooper S E Countryman All4 (minitest)

Bruselští byrokraté nám připravili podmínky, které už brzy spustí lavinu hybridů. Pojďte se s námi skrze benzin-elektrický Countryman podívat, jak bude vypadat všední realita příštích let.

8.  12.  2018 | Miro Mihálik | 12 příspěvků