Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Opičákovi ani jeho spolujezdci se naštěstí nic nestalo. Zánovní 911 GT3 Touring, kterou si Harris pořídil teprve letos, však moc hezky nedopadla.

Velice nepříjemnou nehodu včera zažil motoristický novinář a současný moderátor Top Gearu Chris Harris. Podle BBC měl Harris poblíž městečka Tintern ve Walesu řídit své vlastní Porsche 911 GT3 Touring, když se střetl s řidičem pick-upu, který se na silnici zrovna otáčel. Svědci nehody tvrdí, že černé Porsche narazilo do strany pick-upu.

Účastníkům nehody se naštěstí nic nestalo. S Harrisem byl prý v autě ještě výkonný ředitel magazínu Top Gear, se kterým britský novinář v tu chvíli připravoval nový materiál pro časopis. Nehoda se tedy neudála během natáčení televizní show.

Výsledky spolehlivosti TÜV: Porsche 911 vítězí v každém věku, Hyundai i20 překvapil

Výsledky spolehlivosti TÜV: Porsche 911 vítězí v každém věku, Hyundai i20 překvapil

Na svém Twitteru Harris zmínil, že není viníkem nehody a policie již vyloučila příliš vysokou rychlost jako příčinu střetu. Na otáčející pick-up totiž přezdívaný „Opičák“ narazil v zatáčce a neměl žádnou šanci vyhnout se mu.

Ačkoliv nehodu Harris okomentoval slovy „Nikdo nebyl zraněn, auta jsou nahraditelná.“, pro novináře musí být incident o to smutnější, neboť si nové Porsche 911 GT3 Touring pořídil teprve letos v únoru a na sociálních sítích jej neustále vychvaloval. Jediná zveřejněná fotka ukazuje, že z nehody auto nevyšlo zrovna pěkně.

Top Gear opět mění složení moderátorů. Přichází hned dvě nové tváře

Top Gear opět mění složení moderátorů. Přichází hned dvě nové tváře

Jen pro připomenutí, nová 26. série pořadu Top Gearu bude mít premiéru na začátku příštího roku, a to ještě s dosavadní trojkou moderátorů Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid. Poté již Harrise doplní nováčci Paddy McGuinness a Freddie Flintoff. O změnách ve složení jsme ostatně již informovali.

TEST Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC: Když vám auto vybírá peněženka

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC

Kategorie aut, která se dají koupit do tří set tisíc korun, se pomalu ale jistě zužuje. Kvůli novým povinným bezpečnostním systémům navíc můžeme očekávat zdražení napříc celým segmentem. Mitsubishi Space Star se však ještě drží v přijatelných mezích.

dnes | Vladimír Kadera
TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

19.  4.  2019 | Jan Mička | 63 příspěvků
První jízda se Suzuki Swift Sport: Je to žlutý ďábel za super peníze!

Suzuki Swift Sport (první svezení)

„No konečně, ty malej rošťáku“, vypadlo ze mě ihned po nasednutí. Tohle auto je totiž naprosto skvělý způsob, jak utratit půl milionu.

14.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků